На «UA: Першому» покажуть серіали  «Курорт» та «Масантоніо»

На «UA: Першому» покажуть серіали «Курорт» та «Масантоніо»

14:01,
6 Вересня 2021
1288

На «UA: Першому» покажуть серіали «Курорт» та «Масантоніо»

14:01,
6 Вересня 2021
1288
На «UA: Першому» покажуть серіали  «Курорт» та «Масантоніо»
На «UA: Першому» покажуть серіали  «Курорт» та «Масантоніо»
Нові серіали виходитимуть по буднях.

7 вересня на суспільному телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем’єра двох телесеріалів — польського «Курорт» та італійського «Масантоніо».

«Курорт» виходитиме по буднях о 10:35, у повторі о 9:35 «Масантоніо» виходитиме по буднях о 00:20, з ранковим повтором о 7:05, йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Події комедійного серіалу «Курорт» розгортаються у санаторії. Історії гостей санаторію тісно переплітаються з історіями персоналу. Для героїв серіалу курорт — це місце, де вони не тільки відпочивають, розважаються, поліпшують здоров’я, а також мають нагоду знайти другу половинку на час відпочинку або назавжди. У стінах, на перший погляд, нічим непримітного санаторію, вирує життя на повну — тут зав’язуються романтичні стосунки між відпочивальниками, працівниками санаторію. Ці стосунки активно розвиваються, продовжуються й після повернення до повсякденного життя, а деякі закінчуються навіть весіллям.

«Масантоніо» — детективний серіал, який розповідає про зниклих безвісти людей. Щороку в Італії зникає безвісти 20000 людей. Проте зникнення — це не злочин, адже люди можуть зникати з власної волі чи проти неї. Між цими поняттями існують тисячі відтінків, у яких не так легко розібратися. Цією проблемою займається особливий відділ поліції, що організований саме для пошуку зниклих безвісти, який очолює харизматичний Еліо Масантоніо. Еліо — типовий одинак, який не прагне налагоджувати особисті контакти, адже події минулого раз і назавжди змінили його уявлення про життя. У допомогу йому призначають напарника і тепер перед ним стоїть завдання знаходити людей, пропускаючи крізь себе їхні долі.

Нагадаємо, 23 та 24 серпня «UA: Перший» показав прем’єру власного серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла». 27 серпня перший епізод серіалу виклали у вільний доступ на ютубі.  3 вересня стала доступна друга серія, кожної наступної серії оприлюднюватимуть по серії.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду