Канал «UA: Культура» у 2020 році планує збільшити частку за рахунок ранкового і денного слотів

Канал «UA: Культура» у 2020 році планує збільшити частку за рахунок ранкового і денного слотів

16:24,
19 Лютого 2020
3227

Канал «UA: Культура» у 2020 році планує збільшити частку за рахунок ранкового і денного слотів

16:24,
19 Лютого 2020
3227
Канал «UA: Культура» у 2020 році планує збільшити частку за рахунок ранкового і денного слотів
Канал «UA: Культура» у 2020 році планує збільшити частку за рахунок ранкового і денного слотів
Виконавчий продюсер телеканалу «UA:Культура» розповів, що у 2020 році збільшення частки каналу відбуватиметься за рахунок ранкового та денного слоту, де буде представлений традиційний телевізійний контент. У вечірньому слоті буде представлений таргетований іміджевий контент.

Про це він сказав, презентуючи програмну концепцію телеканалу «UA: Культура» на 2020 рік під час засідання наглядової ради Суспільного, яке відбулося 11 лютого. Протокол засідання опублікований на корпоративному сайті Суспільного.

«Телеканал має висвітлювати головні перспективи та успіхи України на міжнародній культурній арені, додавати впевненості у власних цінностях, підживлювати патріотичні почуття, дає змогу пишатися минулим. У 2020 році збільшення частки відбуватиметься за рахунок ранкового та денного слоту, де буде представлений традиційний телевізійний контент. У вечірньому слоті буде представлений таргетований іміджевий контент», – його слова зацивано у протоколі засідання наглядової ради.

За його словами, до кінця 2020 року планується створити окремий сайт для телеканалу (за умов фінансування). Про це також в інтерв’ю «Детектору медіа» розповідала генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук.  

Лук’ян Галкін  на засіданні наглядової ради сказав, що у 2019 році основною задачею телеканалу «UA: Культура» було привернення уваги та зацікавлення у партнерстві головних культурних осередків та інституцій країни, які є амбасадорами сучасної української культури.

«Акцент був зроблений на сучасні українські культурні процеси, які були близькі місії Суспільного мовлення. Одним з головних досягнень за 2019 рік є визначення стратегії горизонтального планування і формування чітких слотів, результатом чого стала позитивна динаміка щодо розширення аудиторії каналу», – йдеться у протоколі.

Варто зазначити,  що на каналі «UA: Культура» з 30 липня 2018 року до 30 травня 2019 року виходило ранкове шоу «Пізній ранок шоу», яке  почергово тиждень через тиждень дві пари – Денис Мінін і Юлія Дичук, Євген Барков та Ксенія Стужук , пізніше приєдналася Єлизавета Цареградська.

Наразі у ранковому слоті виходить закупний контент – мультфільми, серіали і документальні фільми.

Для прикладу, 19 лютого на «UA: Культурі» у першій половині дня транслювали о 06:12 – «Аромати Греції. Документальний цикл», о 06:35 – «Аромати Іспанії. Документальний цикл, о 07:00 – Новини, о 07:05 – «UA:Культура для найменших. Сандокан. Мультфільм», о 08:00 – Новини, о 08:06 – «Стань диким з нами. Гамкаберг. Гірська фортеця», о 08:31 – «Стань диким з нами. У пошуках великої сімки. Едемський сад», о 09:00 – Новини, о 09:05 – «Фестивалі планети. Документальний серіал», о 10:00 – «Дама під вуаллю. Телевізійний серіал. Італія 16+», о 11:01 – «Бюджетний відпочинок. Берлін, о 11:35 – «Ремесло за призначенням. Швейцарія. Документальний цикл, о 12:00 – «Всесвітня природна спадщина. Коста-Ріка, о 13:00 – «Всесвітня природна спадщина. Панама».

Із програм власного виробництва на каналі виходить «Культура діалогу», яку з 18 лютого можна побачити щобудня о 21:25.

Додамо, у січні 2020 року канал «UA: Культура» активно транслював мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна», упродовж дня виходило по 11 серій. 

Фото: Володимир Шевчук, сайт tv.suspilne.media

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду