На «UA: Першому» стартує комедійний проект «Бюджетники»

На «UA: Першому» стартує комедійний проект «Бюджетники»

16:41,
28 Травня 2019
3261

На «UA: Першому» стартує комедійний проект «Бюджетники»

16:41,
28 Травня 2019
3261
На «UA: Першому» стартує комедійний проект «Бюджетники»
На «UA: Першому» стартує комедійний проект «Бюджетники»
У неділю, 2 червня, 15:25 на «UA: Першому» відбудеться прем’єра розважального проекту «Бюджетники» про людей, які щодня стикаються з особливостями функціонування сучасних українських бюджетних установ.

Про це повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

Як повідомили у компанії, творча команда проекту за допомогою гумору звертає увагу глядача на «совковість» нашої системи й те, що вона потребує змін не лише у владі, а й у ставленні кожного українця.

Головний режисер-постановник проекту «Бюджетники» –  виконавчий продюсер просвітницького напряму Суспільного Володимир Ладижець.

Головні ролі зіграють комедійні актори команди «30+» із міста Житомира: Дмитро СліпаченкоВадим Новіцький та Іван Кухарчук.

Під час знімання «Бюджетників» творча група намагалася відтворювати ситуації й знаходити локації, які були б максимально наближені до реальності.

На думку Володимира Ладижця, вони робили це спеціально для того, щоб під час перегляду глядача нічого не бентежило й не відволікало. «Людина має вмикати телевізор і на екрані бачити те, що вона бачить щодня навколо себе. І саме в цих простих локаціях розкривається простий гумор, який зрозумілий кожному. Тут немає вигаданих ситуацій, які зазвичай навіюють своєму глядачеві інші канали. "Бюджетники" — це про людей, таких як ми з вами», –  сказав головний режисер-постановник проекту.

Нагадаємо, Володимир Ладижець із 2 січня 2019 року я приступив до роботи виконавчого продюсера просвітницького напряму НСТУ. За його словами, у першу чергу його завдання як нового виконавчого продюсера – запустити у філіях проекти, які перемогли на пітчингах. У планах є близько 20 проектів просвітницького напряму.

Фото: сайт «UA: Суспільне мовлення»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду