На Суспільному планують по закінченню Зимових Олімпійських ігор зробити коментаторську школу
На Суспільному планують по закінченню Зимових Олімпійських ігор зробити коментаторську школу
Про це вона написала у себе на сторінці у Facebook.
«Ми знаємо про зауваження щодо коментування Зимової Олімпіади – професія коментатора має спорадичний характер, особливо для деяких видів спорту, оскільки затребувана раз на кілька років. Тож це гостра кадрова проблема, які відома і телевізійникам, і федераціям», –написала вона.
За її словами, часто коментатори – це запрошені гості, спортсмени, думка яких фахова і важлива, але вони не займаються коментуванням щодня.
«Навіть наші ведучі, що перед Олімпійськими відвідали тренінг по недискримінативному мовленню від Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці можуть обмовитись і ляпнути щось про "грайливу білявку", маючи на увазі спортсменку – і Суспільне і суспільство міняються поступово. Саме тому по закінченню Зимових Олімпійських ігор ми плануємо зробити коментаторську школу із залученням кращих фахівців та федерацій, щоби пул коментаторів міг регулярно тренуватись та у професію приходили нові кадри», – зазначила Олександра Кольцова.
Нагадаємо, у колонці «Олімпійські ігри є. Коментаторів немає» Орест Лисюк (інсайдер «Детектор медіа», обізнаний з організацією висвітлення Олімпійських ігор Суспільним) відповів на негативні зауваження у соціальних мережах щодо олімпійських трансляцій. Він пояснив, чому на «UA: Першому» майже немає коментаторів.
Додамо, Зимові Олімпійські ігри-2018 у Пхенчхані тривають з 9 по 25 лютого у місто Пхенчхан (Південна Корея). В ефірі телеканалу «UA:Перший» в режимі онлайн транслюється один із семи відеопотоків із Зимових Олімпійських ігор-2018. Побачити всі змагання одночасно на семи різних екранах можна в офіційній фан-зоні, яка щодня працює у телецентрі «Олівець», за адресою: вул. Мельникова, 42. Вхід на перший поверх телецентру вільний.
Фото: сайт olympics.suspilne.media