Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
У проекті Виборчого кодексу досі згадуються НТКУ та НРКУ
7 листопада 2017 року парламент ухвалив у першому читанні Виборчий кодекс, поданий головою парламенту Андрієм Парубієм та депутатами Олександром Черненком і Леонідом Ємцем. Інформаційному забезпечанню виборів та передвиборної агітації у Виборчому кодексі відведена окрема глава.
Зокрема, у п.3 статті 210. «Порядок використання аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації» зазначається: «Оплата ефірного часу, наданого відповідно до частини першої цієї статті, здійснюється згідно із затвердженим кошторисом у межах коштів відповідного бюджету, що виділяються на підготовку і проведення виборів, та за угодами, що укладаються відповідно між Центральною виборчою комісією і Національною телекомпанією України, Національною радіокомпанією України, між територіальною чи окружною виборчою комісією і регіональною телерадіоорганізацією державної чи комунальної форми власності».
Нагадаємо, проект кодексу готувався близько двох років. За словами медіаюриста ЦЕДЕМ Ігоря Розкладая, за цей час уже було створено Суспільне мовлення. «У тексті законопроекту досі використовуються терміни «Національна телекомпанія», «Національна телерадіокомпанія», і це потребує достатньо серйозної переробки, бо використовувати так, як було раніше, вже неможливо», – сказав він.
Фото з сайту vycherpno.ck.ua