Ольга Сніцарчук готує спецпроект із Данилом Мокриком на «UA: Першому»

Ольга Сніцарчук готує спецпроект із Данилом Мокриком на «UA: Першому»

12:08,
27 Жовтня 2017
3110

Ольга Сніцарчук готує спецпроект із Данилом Мокриком на «UA: Першому»

12:08,
27 Жовтня 2017
3110
Ольга Сніцарчук готує спецпроект із Данилом Мокриком на «UA: Першому»
Ольга Сніцарчук готує спецпроект із Данилом Мокриком на «UA: Першому»
Ведуча проекту «Тема дня» на телеканалі «UA: Перший» Ольга Сніцарчук, яка 13 років пропрацювала на «5 каналі», повідомила, що готує спецпроект із напарником-ведучим Данилом Мокриком, який вийде в неділю, 29 жовтня о 20:00.

У неділю, 29 жовтня, о 20:00 на «UA: Преший» стартує спецпроект «Вибори в об’єднані територіальні громади». Данило Мокрик і Ольга Сніцарчук, ведучі «Теми дня», протягом години прямого ефіру висвітлюватимуть події на виборчих дільницях по всій Україні, розмовлятимуть з експертами та стежитимуть за ходом виборів у місцеві громади, повідомила сайту «Суспільне мовлення» прес-служба НСТУ. 

«Скрізь зараз звучить чарівне слово – децентралізація. Але ж місцеві вибори, вочевидь, її основна складова. Ми сподіваємося, що зміни, про які гудуть, – не порожнє слово. Тому в неділю дивитимемося разом – за змінами, порушеннями, гречкою для виборців і гарбузами від виборців», – пояснила ведуча спецефіру «Вибори в об’єднані територіальні громади» Ольга Сніцарчук. 

Ольга Сніцарчук пояснила, що наразі з Данилом Мокриком працює над програмою «Тема дня» почергово через тиждень.

«Тобто в ефірі ми не перетинаємося», – сказала пані Сніцарчук в інтерв’ю, опублікованому на сайті «UA: Перший».

«За винятком, наприклад, спецпроектів (зараз ми такий готуємо)», – додала вона.

Ольга Сніцарчук розповіла, що «Тема дня» – це топ-тема, яку журналісти зазвичай пишуть червоним кольором, жирним шрифтом і бажано великими літерами.

«Але іноді вибір теми – це певний суб’єктивізм, оскільки для кожного з нас можуть бути актуальними різні теми. Тому ми з редакторською групою намагаємось знайти питання, максимально значимі у розрізі всього суспільства. Ми виходимо в ефір двічі – о 18:20 і о 21:30, одразу після новин, тому, якщо топ-тем більше, ніж одна, ми можемо висвітлити кілька головних новин. Або одну тему намагаємося показати з різних сторін, подивитися на проблему з усіх можливих ракурсів. Ми виходимо у вечірній час – як правило, уже емоції дня вщухають і можна аналізувати, розкладати усе по поличках», – пояснила Ольга Сніцарчук.

Вона зазначила, що у кожного ведучого є свої лайфхаки і секрети під час роботи у прямому ефірі з політиками, які «приходять із власним порядком денним у голові, в якому як правило, перший і єдиний пункт – похвалити себе та свою політичну силу».

«Власні я не виказуватиму, окрім хіба одного: Ви не повинні підставляти свої вуха під локшину – і це стосується не лише ефірів, а й усіх сфер життя», – наголосила ведуча. 

Нагадаємо, журналістка та телеведуча Ольга Сніцарчук з 11 жовтня 2017 року веде програму «Тема дня» на «UA:Перший». Раніше протягом 13-ти років працювала на 5-му каналі, останні ефіри на якому провела 6 жовтня.

З 4 вересня колишній редактор та ведучий проекту «Остання інстанція» на телеканалі ZIK Данило Мокрик є ведучим програми «Тему дня» на телеканалі «UA: Перший».

До жовтня він працював тиждень через тиждень з напарницею Юлією Решітько

Фото з сайту «UA: Перший»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду