Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
НСТУ може залишитися убогим жебраком – Зураб Аласанія
Про це генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія повідомив в інтерв’ю, яке поширив у себе на Facebook.
Очільника НТКУ запитали, чи може критика подачі Олімпійських Ігор вилитися в щось більш серйозне – кадрові перестановки. Наведено зауваження народного депутата Володимира Ар'єва, який «у своєму пості видав проекцію на керівництво каналом в цілому».
«У мене два міркування з цього приводу. Перше: Ар'єв (судячи з Ваших слів, бо я не читав) щось розповідає про причини, за якими керівник НТКУ повинен піти. А я дуже хотів би почути від будь-якого Ар'єва будь-яку одну причину, з якої я міг би або повинен був залишитися. Друге: я збираюся уважно подивитися, як депутат Ар'єв голосуватиме за зміну до бюджету 2016 і бюджету 2017, в яких будуть і зміни до бюджету НСТУ», – наголосив Зураб Аласанія.
«Якщо депутат Ар'єв не виконає закон України про Суспільне мовлення і проголосує проти - ця компанія і надалі залишиться убогим жебраком. Тоді повноцінним Суспільним мовником вона буде тільки на папері, і "Олімпіади Ріо 2016" у всіх видах повторюватимуться завжди», – сказав гендиректор НТКУ.
Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook висловив невдоволення трансляцією Олімпіади на UA:Перший та його «непрофесійністю»: «Я з початку Олімпіади чекав, що ситуація зміниться, але тепер дозволю собі сказати: UA:Перший перевершив у непрофесійності свого попередника УТ-1. Зараз українські шаблісти билися з російськими, а вони показували зовсім інший двобій! І подібний сюр є постійним. Наші перемогли росіян, а країна цього навіть не бачила! Цей парад профнепридатності колись закінчиться врешті решт?»
Раніше Зураб Аласанія пояснив, чому UA:Перший вперше не відправив журналістів на Олімпійські Ігри. За його словами, кілька мільйонів євро НТКУ сплатила за права на дві Олімпіади (зима-літо). І не сплатила 70 тисяч доларів за відправку команди НТКУ. Ці питання можна було вирішити «чорним налом», однак у НТКУ не крадуть.
Нагадаємо, з 2017 року на Суспільне мовлення пропонується виділити всього 699 992,7 тис. грн. Для порівняння – на фінансування НТКУ на 2016 рік передбачено майже 655 млн грн. За такого рівня фінансування про модернізацію та капітальні видатки взагалі не йдеться.