Євген Нищук: Кошти на проведення «Євробачення» не будуть залучатися з держбюджету

Євген Нищук: Кошти на проведення «Євробачення» не будуть залучатися з держбюджету

09:37,
18 Травня 2016
1536

Євген Нищук: Кошти на проведення «Євробачення» не будуть залучатися з держбюджету

09:37,
18 Травня 2016
1536
Євген Нищук: Кошти на проведення «Євробачення» не будуть залучатися з держбюджету
Євген Нищук: Кошти на проведення «Євробачення» не будуть залучатися з держбюджету
Міністр культури Євген Нищук зазначив, що на проведення наступного пісенного конкурсу «Євробачення» кошти з держбюджету залучатися не будуть. Україна, сказав чиновник, буде розраховувати на європейських інвесторів.

Про це йдеться на «Економічній правді». На підтримку іноземців розраховує і Мінфін. «Для України “Євробачення” важливе не тільки з точки зору культурної дипломатії, але з точки зору реалізації інноваційних проектів в регіонах», - відповіли «Економічній правді» у відомстві.
Наступним кроком після вибору приймаючого міста має бути «складання якісного бізнес-плану, залучення грантів та інвестицій». «Разом з профільними міністерствами та владою обраного міста ми ініціюємо створення робочої групи, яка буде координувати підготовку до конкурсу і займеться залученням донорської допомоги», - повідомили в Мінфіні.
Щодо того, яким повинен стати бюджет заходу, то видання нагадує, що на організацію конкурсу в Стокгольмі було виділено 12-15 млн євро, при цьому інфраструктуру міста поліпшили приблизно на 100 млн євро.
Радниця міністра фінансів Яніка Мірило вважає, що більшу частину витрат на проведення конкурсу можна покрити за рахунок продажу квитків і спонсорських коштів. «На вихідних звучали голоси, чи будуть гроші на організацію “Євробачення”. Це не просто крутий захід, це реклама країни і розвиток туризму, нові інвестиції і робочі місця», - зазначила вона.
За словами радника міністра, бюджет конкурсу «порівняно з тим, що неефективно витрачається, не такий вже високий». «Оплата країн за участь, підтримка організаторів і прибуток від продажу квитків можуть покрити 75% витрат. Впевнена, що гроші знайдуться», - підсумувала Мірило.

Нагадаємо, що п'ять міст України вже висловили бажання приймати в себе «Євробачення-2017»: Київ, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Херсон.

Нагадаємо, представниця України виконавиця кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) з піснею «1944» перемогла на 61-му Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся 14 травня в столиці Швеції Стокгольмі.

Загалом у конкурсі брали участь 42 країни. По 18 співаків змагалися в першому і другому півфіналах, з них по 10 пройшли до фіналу. Також, до фіналу автоматично потрапили представники 5 країн-засновників конкурсу: Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція; а також країна, яка приймала цього року конкурс – Швеція. Всього у фіналі виступили 26 конкурсантів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду