Суспільні мовники Європи: факти та цифри

Суспільні мовники Європи: факти та цифри

10:14,
11 Березня 2015
8199

Суспільні мовники Європи: факти та цифри

10:14,
11 Березня 2015
8199
Суспільні мовники Європи: факти та цифри
Суспільні мовники Європи: факти та цифри
Презентація «Суспільні мовники Європи: факти та цифри» була представлена заступником генерального директора Вікторією Романовою на черговому засіданні робочої групи з розробки стратегії створення НСТУ, що відбулося 3 березня. Презентація підготовлена Європейською мовною спілкою (EBU), проаналізовані дані окремо по телебаченню і радіо за 2013 рік.

383 млн європейських громадян дивляться суспільне телебачення принаймні один раз на тиждень. Суспільні мовники-члени EBU досягають частки ринку, яка в середньому становить 24%.

83% населення Європи слухають радіо принаймні один раз на тиждень. У середньому європейський громадянин слухає 176 хвилин радіо на день.

Зокрема, сім суспільних мовників Європи займають понад 30% ринку за аудиторією 4+, а саме: Ісландія (56,4%), Німеччина (44,7%), Велика Британія (43,2%), Фінляндія (41,9%), Норвегія (41,3%), Італія (38,6%), Швеція (35,3%). За аудиторією 15-24 таких країн тільки дві: Велика Британія та Ісландія.

Суспільні мовники (ТБ) таких країн, як Ісландії, Великої Британії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Німеччини, Польщі, Австрії, Італії є головним каналом мовників на внутрішньому ринку (за аудиторією 4+). Лідируючі позиції суспільного радіо за цією ж аудиторією у Норвегії, Швеції, Австрії, Великої Британії, Фінляндії, Естонії.

Реклама взагалі відсутня на суспільних мовниках (ТБ) таких країн, як: Швеція, Велика Британія, Фінляндія, Іспанія, Данія, Естонія; і радіоканалах: Норвегії, Фінляндії, Великої Британії, Іспанії, Болгарії, Данії, Естонії та ін.

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду