Орест Білоскурський припиняє співпрацю з Суспільним

Орест Білоскурський припиняє співпрацю з Суспільним

12:06,
31 Березня 2022
3914

Орест Білоскурський припиняє співпрацю з Суспільним

12:06,
31 Березня 2022
3914
Орест Білоскурський припиняє співпрацю з Суспільним
Орест Білоскурський припиняє співпрацю з Суспільним
У дослідника аудиторії Суспільного закінчується контракт.

Із 1 квітня у керівника напряму дослідження суспільства Національної суспільної телерадіокомпанії України Ореста Білоскурського закінчується контракт і він завершує співпрацю з Суспільним.

Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердив член правління НСТУ з питань маркетингу Андрій Таранов.

За його словами, у керівниці Департаменту стратегічного маркетингу Вікторії Борщенко також закінчується контракт, та вона продовжить співпрацю з компанією до 18 квітня 2022 року. Надалі їй запропонували розглянути можливість долучитися до нових задач, які постають перед дослідниками в умовах війни.

«Вважаю її спеціалістом високого рівня, готовим до складних викликів. Був би дуже щасливий, якби вона погодилася на новий контракт із тим, щоби ці задачі вирішувати», – сказав Андрій Таранов.

Він пояснив, що закінчення контрактів – не скорочення та не звільнення.

«Орест, наскільки мені відомо, і до війни не планував продовжувати співробітництво з Суспільним, зі мною він жодного разу це питання не підіймав», – поділився член правління НСТУ.

Нагадаємо, навесні 2020 року Вікторія Борщенко та Орест Білоскурський приєдналися до НСТУ і працювали над стратегічним маркетингом і дослідженнями суспільства.

В інтерв’ю «Детектору медіа» вони розповіли, що привчили глядачів до того, що Суспільне треба любити, тепер треба привчити його дивитися.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Tu
07:43 / 01.04.2022
Витрачати гроші і досліджувати те, що і так видно неозброєним оком, то головна мета команди Аласанії.
читач
20:28 / 31.03.2022
Ех, Детектор суспільного, знову маніпуляція. "Із 1 квітня у керівника напряму дослідження суспільства Національної суспільної телерадіокомпанії України Ореста Білоскурського закінчується контракт і він завершує співпрацю з Суспільним." А ось почитайте,що Орест написав:"Не прижилися. Так, з 1 Квітня (не жарт) ми покидаємо Суспільного мовника і перестаємо витрачати гроші СІДИ на дослідження. Ми, як команда, яка створювала Центр Дослідження на Суспільному, йдемо разом і продовжуємо проводити дослідження, і готові до ще більш глибокої співпраці з вами. Це були два роки глибокого включеного спостереження за роботою Суспільного із середини — якщо б не війна, можна було б почати розказувати що не так із суспільним мовником, але про це все - у нашому дослідженні після обов'язкової та беззаперечної перемоги України та перезапуску Суспільного."
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду