На Суспільному схвалили новий Колективний договір на 2021–2026 роки
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
На Суспільному схвалили новий Колективний договір на 2021–2026 роки
Вдруге за період існування Національної суспільної телерадіокомпанії України трудовий колектив розглянув і схвалив Колективний договір, цього разу на 2021–2026 роки.
Таке рішення ухвалили на загальній конференції трудового колективу за участю делегатів усіх самостійних структурних підрозділів центральної дирекції та філій, яка відбулася 25 листопада у київському телецентрі «Олівець».
Упродовж цілого дня делеговані представники обговорювали нововведення та пропонували й розглядали правки до тексту документу згідно із процедурою, визначеною Законом України «Про колективні договори і угоди».
30 листопада договір підписали голова правління Суспільного Микола Чернотицький, голова Профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна, директорка з управління персоналом Суспільного Вікторія Сидоренко та голова спільного представницького органу профспілок НСТУ Олександр Косяченко.
На початку конференції голова наглядової ради Суспільного мовника Світлана Остапа зазначила, що компанія має бути найкращою не тільки за професійними стандартами, а й у корпоративній культурі.
«Реформа Суспільного мовлення набагато глибша і масштабніша, ніж суспільство та представники влади можуть побачити або почути в наших теле- та радіоефірах. Вир змін відбувається всередині, і незабаром реалізується один із кроків реформи — підписання колективного договору. Ми всі разом відстоюємо не тільки найкращі професійні стандарти, а й цінності здорової корпоративної культури. Ми підтримуємо одне одного та робимо визначну спільну справу. Цей колективний договір створили якнайбільше соціально орієнтованим, справедливим для працівників та працедавця. Бажаю вам сьогодні успіху й позитивного результату», — сказала вона.
За словами директорки з управління персоналом Суспільного, співголови робочої комісії для ведення колективних переговорів Вікторії Сидоренко, новий колективний договір отримав одноголосну підтримку як з боку роботодавця, так і з боку колективу. «Ми дійшли згоди та порозуміння щодо всіх, навіть найбільш дискусійних питань», – зазначила вона.
Голова первинної профспілкової організації НСТУ Олександр Косяченко зазначив, що різниця між обговоренням старого колективного договору та нового — у питаннях, які розглянули: «Три роки тому були інші питання та інші реалії. Пройшло три роки, і це обговорення відбулося в атмосфері розуміння й конструктиву. Ми пройшли на три роки вперед, стали прогресивнішими, стали трохи іншими, і, сподіваюся, що це підтвердження ми отримаємо за кілька днів у паперовому варіанті Колективного договору».
Голова первинної профспілкової організації НРКУ Оксана Маловічко розповіла, що задоволена ухваленням низки пропозицій з покращення матеріального стану працівників, а також відзначила високий рівень організації процедури розгляду.
Нагадаємо, у серпні 2018 року зареєстрували Колективний договір НСТУ на 2018-2023 роки. У 2018 році 32 працівники Суспільного скористалися новою нормою Колективного договору про відгул на День знань.
Посилання за темою:
Два голоси – проти. Як ухвалювали новий колективний договір на Суспільному