Суспільне проведе публічну дискусію щодо кризи в УКФ

Суспільне проведе публічну дискусію щодо кризи в УКФ

10:23,
11 Червня 2021
2165

Суспільне проведе публічну дискусію щодо кризи в УКФ

10:23,
11 Червня 2021
2165
Суспільне проведе публічну дискусію щодо кризи в УКФ
Суспільне проведе публічну дискусію щодо кризи в УКФ
У дискусії візьмуть участь міністр культури та інформаційної політики, експерти та екс-голова наглядової ради УКФ.

У п’ятницю, 11 червня, Суспільний мовник організує публічну дискусію щодо кризової ситуації, яка склалася навколо Українського культурного фонду.

Дискусія відбудеться о 15:55, її транслюватимуть наживо на диджитал-платформах Суспільного мовника — у фейсбук і на ютуб-сторінці телеканалу «UA: Культура», повідомила пресслужба НСТУ.

До публічної дискусії долучаться міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, експерти Ольга Сагайдак, співзасновниця аукціонного дому «Корнерс» і Dofa fund, та Іван Козленко, колишній директор Довженко-Центру. До розмови також приєднаються виконувачка обов'язків директорки УКФ Ірина Осадча і голова Наглядової ради УКФ, яка днями подала заяву про відставку з посади, Лариса Мудрак.

Нагадаємо, троє з дев'яти членів наглядової ради УКФ звільнилися. 7 червня голова наглядової ради Українського культурного фонду Лариса Мудрак склала повноваження. Також заяву на звільнення з посади подали членкиня наглядової ради УКФ, директорка Національного музею Богдана та Варвари Ханенків Катерина Чуєва та член наглядової ради УКФ, мандрівник Артемій Сурін, якого було обрано по квоті Офісу президента. 

Криза в державній грантовій установі триває.

Нагадаємо, у березні суспільний телеканал «UA: Культура» та диджитал-платформи Суспільного транслювали публічну дискусію кандидатів на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду.

Український культурний фонд — державна установа, створена 2017 року з метою фінансової підтримки культурних проєктів, сприяння доступу громадян до національного культурного надбання та підтримки культурного розмаїття й інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Посилання за темою:

По гарячих слідах: що варто змінити в конкурсі на директора УКФ

Голова наглядової ради УКФ Лариса Мудрак склала повноваження

Ткаченко про ситуацію навколо УКФ: Це біль і неприємність

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду