Вийшов 50-й випуск дитячої телепрограми «Маленькі новини»

flickr.com

«Маленькі новини» – це одна з небагатьох дитячих програм на українському телебаченні. У програмі ведучі та журналісти – це діти віком від 6 років. Команда розробляє і готує різноманітні сюжети, враховуючи інтереси та вподобання дітей.

«Маленькі новини  - програма унікальна, адже створюється дітьми для дітей. Звичайно це відбувається не без допомоги досвідчених фахівців. Кожен намагається зробити усе можливе, аби щоразу у випуску та сюжетах не втрачалась дитяча безпосередність», – зауважила завредакції «Молодіжних програм» Юлія Ісакова

Вперше в ефірі програма з’явилась 1 березня 2015 року – у Міжнародний день дитячого телебачення та радіомовлення. За півроку було створено 50 випусків. Ведучі підготували понад 50 сюжетів і показали глядачам те, що зазвичай  турбує допитливий розум дітей: машинну залу фунікулеру, справжній літак зсередини, як керують поїздом маленькі машиністи на дитячій залізниці. За півроку існування сценаристами програми написано більше 34 000 слів, а це 140 сторінок друкованого тексту. 

comments powered by Disqus