«UA: Перший» у будні показуватиме документальний серіал «На варті» Наталі Гуменюк

Про це йдеться на сайті «UA: Першого».

Перша серія серіалу «На варті» буде присвячена лікарці-анестезіологині в інфекційній реанімації. Вон вийде о о 15:30. 

Загалом, це сім коротких фільмів про людей, розповідаючи про яких, творці показують реальну історію нашої країни під час пандемії.

«Поки всі сидять на карантині — ми показуємо реальних людей, які не могли собі дозволити просто бути вдома, а працювали для того, щоб країна пережила карантин. Їхні професії виявилися дуже важливими — це лікарка-інфекціоністка, продавчиня в супермаркеті, листоноша, який розносить карантинну тисячу, поліцейський у маленькому містечку, священник, кур’єр та будівельниця. Це люди, які нас підтримали під час карантину, насправді весь час ризикуючи, і ми хочемо розповісти про них», – сказала Наталя Гуменюк.

Знімальна група певний час провела з героями, життя яких найбільше зачепила пандемія. Окрім їхньої роботи, автори фільмів показують будні цих людей: як вони дістаються до роботи, як піклуються про своїх батьків та дітей.

Зазвичай їхньої роботи майже не помічають і не цінують, але саме пандемія показала, наскільки важливими є професії, із якими ми стикаємося щодня, але не звертали уваги досі, зазначили на каналі.

Мінісеріал також доступний для перегляду на сайті «Суспільне Новини», на ютуб-каналі «UA: Першого» і фейсбук-сторінці «UA: Перший».

Нагадаємо, починаючи з 19 березня і до завершення карантину, щодня у будні (раніше з 12:30 до 16:15, а з початком трансляції відеоуроків і до сьогодні з 13:15 до 16:15) на «UA: Першому» та в усіх регіональних філіях  виходить прямоефірний марафон «На карантині». Під час марафону мають включення кореспонденти Суспільного, які працюють у різних куточках України на різних локаціях. Також із квітня під час марафону виходять випуски спортивних новин та інтерв'ю з музикантами, які в прямому ефірі Суспільного співають своїх пісень і розповідають, як проводять час на карантині. 

Як писав «Детектор медіа», над проєктом «На варті» у команді Наталі Гуменюк працюють режисерка Анна Цигима, Олена Зашко та Сергій Захарченко, які пішли з hromadske.

Анна Цигима та ще низка працівників пішли з hromadske через переформатування його роботи. До цього з hromadske звільнилась головна редакторка Ангеліна Карякіна, через це пішла й Наталя Гуменюк.

comments powered by Disqus