«UA: Перший» та «UA: Культура» упродовж 5 годин показуватимуть наживо вручення Нобелівської премії

Про це повідомляє сайт Суспільного.

Трансляція спецпроєкту «Церемонія нагородження Нобелівських лауреатів 2019» відбуватиметься двома блоками — перший розпочнеться у вівторок, 10 грудня, о 13:45 і триватиме до 15:40, а другий буде в ефірі з 16:40 до 19:30.

У прямому ефірі можна буде побачити вручення премій із фізики, хімії, медицини, літератури й економіки зі Стокгольма (Швеція), а також прямий ефір із церемонії вручення премії миру з Осло (Норвегія).

Протягом трансляції церемонії виходитиме програма з ведучим Тімуром Мірошниченком, в якій буде висвітлено історію Нобелівської премії та цікаві факти про церемонію нагородження, а також банкет після урочистої частини.

Гостями програми про Нобелівську стануть кандидат політичних наук і директор Школи політичної аналітики НаУКМА Максим Яковлєв, генетикиня та кандидатка біологічних наук, старша наукова співробітниця Інституту фізіології ім. О. Богомольця Тетяна Древицька, кандидат фізико-математичних наук, науковець із Дрезденського інституту твердого тіла та досліджень матеріалів Олег Фей, літературна критикиня й редакторка видавництва «Темпора» Богдана Романцова.

Нагадаємо, 7 грудня о 20:00 суспільні телеканали «UA: Перший» та «UA: Культура» транслюватимуть наживо XXXII Церемонію вручення премій Європейської кіноакадемії, яка відбудеться у Берліні (Німеччина).

Фото: сайт znaj.ua

comments powered by Disqus