«UA: Перший» покаже українську політичну мелодраму «Зрадник» американського режисера Марка Хаммонда

У мелодрамі йдеться про 1970-ті роки радянської України. Політична задуха на кіностудії. Куратор від КДБ дає наказ перемонтувати щойно закінчений фільм знаного режисера, що висвітлив події української «громадянської війни» з правдивого ракурсу, а це суперечить політиці партії. Перемонтаж доручають режисеру-стажерці, яка щойно закінчила ВДІК. Дівчина розуміє, що повинна захистити авторське бачення та історичну правду. Кохання, політика, небезпечне завдання, друзі і вороги – все це її виклики.

Стрічка зроблена в копродукції України та Литви за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Фільм присвячується пам’яті видатних українських кінорежисерів Олександра Довженка, Сергія Параджанова, Юрія Іллєнка, йдеться в повідомленні.

Головні ролі у фільмі виконали Олег Мельничук, Зоя Барановська, Станіслав Щокін, Ольга Карпова, Андрейс Жагарс, Михайло Грицкан, Тимофей Трибунцев.

Марк Хаммонд  - американський режисер, продюсер та сценарист. Понад 30 років знімає художні та документальні фільми в Азії, Америці та Європі. 

 26 квітня 2018 року фільм вийшов у прокат.

Нагадаємо,  робота над фільмом «Зрадник» тривала шість років, протягом яких змінилися чотири режисери, чотири назви та вся концепція стрічки.

comments powered by Disqus