«UA: Перший» покаже серіал «Катерина»

3 квітня на телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем'єра драматичного серіалу «Катерина» режисера Олександра Тіменка за сценарієм Андрія Кокотюхи. Проєкт є адаптацією однойменної поеми Тараса Шевченка до сучасних реалій.

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Перші дві серії на телеканалі покажуть о 18:50, а завершальні розпочнуться о 21:25, одразу по завершенні програми «Новини». Повтор усіх чотирьох серій — у неділю, 4 квітня, о 16:05.

«Катерина» — український драматичний телесеріал знятий «Sister's Production» на замовлення телеканалу «1+1» у 2016 році.

У серіалі зіграли відомі українські актори театру й кіно: Валерія ХодосНаталя СумськаАнатолій ХостікоєвМарк Дробот та інші.

Сюжет серіалу побудований за мотивами однойменної поеми Тараса Шевченка, але вже у сучасних декораціях. Катерина повертається у рідне село Шуліки після навчання у місті. Батьки впевнені, що дівчина створить сім'ю, знайде заняття до душі й більше нікуди не поїде. Проте Катерина має інші думки щодо цього. В цей час до села приїздить кіногрупа для знімання фільму. Серед них відомий актор Олексій Красільніков, за яким дівчина стежила через телеекрани. Вони знайомляться, актор зваблює Катерину й вона закохується. Але для Олексія це всього лише забавки й він повертається до столиці. Вже вагітна Катерина вирішує полишити все й кинутися вслід за коханим. Та новий світ виявиться занадто холодним й жорстоким.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2021 року «UA: Перший» розпочав показ британського серіалу «Віра». У березні 2021 року відбулася прем'єра драматичного серіалу «Любов під час війни».

Фото: кадр із серіалу

comments powered by Disqus