У Роттердамі обрали трьох ведучих «Євробачення-2020»

Про це йдеться  на офіційному сайті «Євробачення».

Ведучі відкриватимуть три прямі ефіри  12, 14 та 16 травня 2020 року, спілкуватимуться з учасниками у «зеленій кімнаті» та проведуть хвилююче голосування.

Шанталь Янзен народилася 1979 року в Тегелені, навчалася в Амстердамському університеті мистецтв, телевізійну кар’єру почала у суспільній телекомпанії AVRO, де з 2008 по 2010 рік брала участь у нагородженні Gouden Televizier-Ring Gala. Шанталь Янзен завоювала нагороду Televizier-Ster як найкраща телеведуча 5 разів.

 

Едсілія Ромблі народилася в Амстердамі у 1978 році. Вона здобула перемоги у голландській та європейській версії талант-шоу Soundmixshow. У 1998 році представляла Нідерланди на «Євробаченні».

Ведуча двічі представляла результати голосування глядачів і журі в Нідерландах.

Ян Сміт народився в 1985 році у Волендамі, свій перший хіт забив у віці 10 років. Як співак відомий не лише в Нідерландах, а й у Бельгії, Німеччині, Австрії та Швейцарії. Ян є найуспішнішим голландським артистом в Німеччині, зібравши 12 мільйонів глядачів у Schlagerchampions, Die Hüttenparty і Schlagerboom. За останні 9 років він показав себе як фаховий диктор на «Євробаченні», коментуючи виступи разом з Корнальдом Маасом.

Нагадаємо, «Євробачення-2020» відбудеться 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. У 2020 році фінансову підтримку переможцю національного відбору під час підготовки, поїздки й перебування на конкурсі надає Суспільне мовлення. Витрати, пов'язані з кастингом і телевізійною частиною Національного відбору, бере на себе телеканал СТБ.

Як відомо, логотипом «Євробачення-2020» стало абстрактне зображення кольорів прапорів 41 країни-учасниці.

Слоганом «Євробачення-2020» є заклик «Відкривайся» (Open Up).

Фото: сайт eurovision.tv, NPO/AVROTROS/NOS

comments powered by Disqus