У День Незалежності «UA:Перший» покаже концерт Руслани та українських зірок

Телеканал суспільного мовника «UA:Перший» 24 серпня о 18:30покаже запис великого фестивалю «Батурин. Ренесанс Незалежності» у День Незалежності.

Концерт відбудеться у переддень свята 23 серпня в Батурині – гетьманській столиці, де створювалася українська держава. У концерті візьмуть участь: Сашко Положинський і гурт «Тартак», Тоня Матвієнко, українські віртуози Василь Попадюк й Олеся Журавчака, гурт Kozak System, Katya Chilly та шоу-балет «Життя». Супроводжуватиме музикантів симфонічний оркестр «Київська Камерата».

 «День Незалежності – особливе свято. Для кожного українця, для мене, для кожного з вас. Ми чекаємо, щоб зібратися разом і відчути дух нашої країни, відчути те, що нас об’єднує понад усе. Це День народження нашої країни, народження наших надій, мрій. У цей день ми чекаємо особливої музики. Особливих концертів. І безперечно, найкраще робити ці особливі концерти в особливих місцях, де творилася Українська держава, місцях, де ми розуміємо, заради чого ми боремося за неї так віддано», – зазначила співачка Руслана.

Нагадаємо, до 27-ї річниці незалежності України команда Українського радіо «Культура» підготувала спеціальний подарунок для слухачів – радіоантологію поезії про Україну.

comments powered by Disqus