Три канали Суспільного покажуть прем’єру фільму-постсимфонії «Арка»

Про це повідомляє сайт Суспільного мовника.

Зйомки фільму проходили в жовтні-листопаді 2016 року під час будівництва захисної арки для зруйнованого четвертого енергоблоку ЧАЕС. В основі стрічки – історія хлопчика, який виріс у Прип’яті. До фільму увійшли архівні кадри, частина з них не знайома широкій аудиторії.

Режисери стрічки – Антон Шатохін і Радислав Лукін, виконавець головної ролі – Євген Сичов, продюсер – Ірина Ніколаєнко. Музичний продюсер фільму Микита Рубченко і композитор Ярослав Мисик написали спеціально для фільму саундтрек – постсимфонію «Арка»,

За півтора роки фільм-постсимфонія «Арка» отримав на міжнародних фестивалях Європи, Америки та Азії 18 номінацій і 5 перемог. Зокрема, нагороду Best Music Video на Salento International Film Festival (Саленто, Італія), Kyiv Film Festival 2017 (Київ, Україна), Creation International Film Festival (Оттава, Канада), California International Shorts Festival, (Лос-Анджелес, США), нагороду CortoMusic на Visioni Corte Film Festival (Мінтурно, Італія) тощо.

«Тепер настав час великої телевізійної прем’єри в Україні – на телеканалах суспільного мовлення. Наші глядачі матимуть змогу першими побачити цю стрічку 26 квітня – у річницю трагедії на Чорнобильській АЕС», – повідомив музичний продюсер розважального напряму НСТУ Олександр Стасов.

«UA: Перший» показуватиме 8-хвилинну стрічку сім разів: о 06:30, 09:30, 11:45, 15:10, 16:40, 21:50 та 23:45. На телеканалі «UA: Культура» фільм «Арка» вийде в ефірі об 11:45, а на «UA: Крим» – о 09:10 та 21:50.

Загальнонаціональна прем’єра короткометражного фільму «Арка» відбудеться 26 квітня. Цього дня вперше після зйомок фільму музичний продюсер Микита Рубченко виконає постсимфонію «Арка» у супроводі Національного оркестру народних інструментів на концерті «Зона... Натхнення», який пройде у Києві на Поштовій площі. Також у концерті візьме участь гурт Onuka, який присвятив темі Чорнобиля кілька композицій.

Нагадаємо, 26 квітня радіо «Культура» транслюватиме в прямому ефірі з Національної опери України «Реквієм» Джузеппе Верді.

comments powered by Disqus