Телеканал «UA: Карпати» запустив власне ранкове шоу

Про це повідомляє сайт Суспільного мовника.

Раніше ранкове шоу «Добрий ранок» готували три філії – Івано-Франківська («UA: Карпати»), Закарпатська (телеканал «Тиса-1») і Львівська (ТРК «Львів»). Ранкове шоу транслювали з львівської студії, а інші телерадіокомпанії готували власні рубрики.

Відтепер телеканал «UA: Карпати» випускає власну ранкову програму. «Карпатський ранок» виходить в ефір із 7:00 до 9:00 у прямому ефірі. У програмі є такі рубрики, як «Маленькі розумаки», «Руханка», «Ранкові читання», «Крапка з комою», «Жити здорово», «Слово», «Майстер-клас по-франківськи».

Керівниця проекту – Наталія Ципліцька. Ведучі – журналісти «UA: Карпати», а також актор Івано-Франківського академічного музично-драматичного театру Олексій Лейбюк.

«"Карпатський ранок" для нас – неабиякий виклик, з яким, я вважаю, ми справимося. До створення проекту долучилася не лише команда ранкової програми, а й небайдужі працівники телерадіокомпанії. Зокрема, усіма організаційними питання опікувався головний інженер Михайло Ментинський, режисер монтажу Володимир Каразуб декорував студію "Карпатського ранку", архітектори Володимир Гайдар та Юрій Атаманчук допомогли розробити дизайн та меблі в студії. Оператори ефіру працювали у вихідні, щоб не заважати виробничому процесу, оскільки всі проекти знімають в одному приміщенні», – розповіла продюсерка «UA: Карпати Галина Держипільська.

Також Галина Держипільська висловила вдячність колегам з інших філій, які поділилися своїми рубриками та сюжетами: «Співпраця з іншими філіями допомогла "UA: Карпати" використати досвід колег і найкращі практики для створення ранкового шоу».

Нагадаємо, 19 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії Національної суспільної телерадіокомпанії України у зв’язку зі зміною логотипів трьох її філій. Нові логотипи з позначкою «UA» отримали Івано-Франківська, Рівненська філії та філія «UA: Донбас».

comments powered by Disqus