Tayanna і «Сальто назад» пройшли до фіналу нацвідбору на «Євробачення»

Результати голосування телеглядачів та оцінок експертного журі оголосив ведучий шоу Сергій Притула зі сцени Палацу культури КПІ в прямому ефірі телеканалів «UA: Перший» та СТБ, які другий рік поспіль спільно проводять національний відбір на «Євробачення».

У першому півфіналі змагалися вісім виконавців, які набрали таку кількість голосів:

Учасник

Пісня

Голоси журі

Голоси глядачів

Сума голосів

SKAI (С.К.А.Й.)

All My Love For You

6

5

11

Lumiere

Make It Real

2

3

5

Monochromea

Blue Bird

3

2

5

Laliko

Sugar Whisper

1

1

2

Сальто назад

О мамо

8

6

14

Mamarika

We Are One

5

4

9

Tayanna

I Love You

7

8

15

Арсен Мірзоян

Geraldine

4

7

11

Переможці визначалися сумою голосів телеглядачів (через sms, телефонні дзвінки та мобільний додаток «Телепортал») і членів журі. До складу журі цьогорічного нацвідбору увійшли співачка і переможниця «Євробачення-2016» Джамала, продюсер і композитор Андрій Данилко та продюсер національного конкурсу і композитор Костянтин Меладзе.

Крім номерів, які підготували півфіналісти нацвідбору, під час першого півфіналу виступили співачка з Грузії Tako Gachechiladze та гурт Naviband з Білорусі. Ці артисти представлятимуть свої країни на «Євробаченні-2017».

Цьогорічний нацвідбір складається з трьох півфіналів, які пройдуть 4, 11 і 18 лютого, та фіналу, який відбудеться 25 лютого. 17 січня телеканал СТБ оголосив імена 24 півфіналістів національного відбору, пропонуємо ознайомитися з їхніми піснями. У фіналі змагатимуться шестеро виконавців – по двоє з кожного з трьох півфіналів. Переможець нацвідбору представлятиме Україну на «Євробаченні-2017», що проходитиме в травні в Києві.

У другому півфіналі 11 лютого за вихід у фінал змагатимуться:

1. Letay
2. Міла Нітіч
3. Kuznetsov
4. Aghiazma
5. Detach
6. Rozhden
7. Panivalkova
8. Illaria

У третьому півфіналі 18 лютого на сцену вийдуть:
1. Група Кузьми Скрябіна Singing Pants
2. O.Torvald
3. Анастасія Прудиус
4. Віталій Козловський
5. Kadnay
6. Melovin
7. Green Grey
8. Vivienne Mort

Сам 62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

Нагадаємо, що телеканали «UА:Перший» та СТБ у 2015 році досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». Перший спільний нацвідбір канали провели у 2016 році. СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів. «UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення» - його показуватиме виключно «UА:Перший». 

comments powered by Disqus