Сніжана Потапчук із Суспільного знімає документальний фільм про Революцію гідності

Фільм покажуть 21 листопада, у День гідності та свободи, в ефірі «UA: Першого». Про це йдеться на сайті Суспільного.

«Зйомки відбуваються на місцях, які стали символічними після трагічних подій Революції гідності. У фільмі візьмуть участь відомі діячі культури, активісти, журналісти та політики», – повідомляють на Суспільному.

За словами авторів фільму, тема подій Революції гідності дуже важлива для суспільства, і саме такі теми має висвітлювати Суспільний мовник.

На Суспільному ззаначили, що цьогоріч минає шість років від початку Революції гідності. За цей час підросло нове покоління, і творці фільму хочуть нагадати, що відбувалося 2013 року. Також у цьому спецпроєкті вони згадають події Помаранчевої революції та Революції на граніті.

Нагадаємо, 21 листопада, у День Гідності та Свободи, три суспільні телеканали «UA: Перший», «UA: Культура» та «UA: Крим» наживо показували спецпроект «Майдан: Початок», протягом якого учасники подій згадають перші дні Революції Гідності. 

У цей день регіональні філії Суспільного підготували спецпроєкти до річниці Революції гідності, а «UA: Радіо Культура» мовила цього дня з виїзної студії на «Мистецькому арсеналі».

Додамо, що  режисерка-документалістка Суспільного мовлення Сніжана Потапчук зняла документальний фільм про складність діалогу суспільства і ветеранів АТО та ООС «Синдром війни. Я повернувся», який вийшов в ефірі Суспільного 14 жовтня. 

Вона була очевидицею бойових дій на сході України у 2014 році й отримала орден «Народний Герой України» у 2016 році за внесок у військову журналістику.

comments powered by Disqus