Семен Семенченко, Тарас Березовець та Денис Казанський прийдуть на «Дебати PRO»

фото - прес-служба "UA: Першого"

«31 серпня цього року Верховна Рада України у першому читанні ухвалила проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади). За це проголосували 265 народних депутатів. Це рішення розділило на два табори не тільки парламент, а й усе суспільство. То що ж означають ці зміни до Основного закону країни: можливість встановити мир чи загрозу суверенітету держави?», – йдеться у повідомленні.

Гості в студії:

Семен Семенченко – народний депутат України, «Самопоміч»;

Володимир Бондаренко – голова Київської міської державної адміністрації (березень-червень 2014);

Денис Казанський – журналіст, блогер;

Ігор Когут – член Конституційної комісії;

Тарас Березовець – політтехнолог.

До обговорення теми долучаться і гості студії. Інтернет-користувачі можуть ставити запитання експертам на сторінках програми «Дебати PRO» у  Facebook та Twitter.

Онлайн-трансляція буде доступна на сайті телеканалу UΛ:Перший та на YouTube.

Нагадаємо, що у другому сезоні автори внесли зміни у формат проекту – додасться ще один, четвертий, раунд. У ньому визначатиметься, хто повинен зважати на напрацьовані під час програми компроміси і рішення, хто зобов'язаний за своїми посадовими обов'язками – які народні депутати й міністерства – працювати, зважаючи на точку зору людей, сформульовану у студії «Дебатів PRO».

«Дебати PRO» - суспільно-політичне ток-шоу «UА:Першого». Перший сезон почав виходити в квітні цього року. Проект реалізовано у форматі дебатів, які відбуваються в чотирьох раундах. У програмі обговорюється резонансна тема, яка розділяє суспільство на два протилежні табори. У проекті беруть участь шість експертів, які знаються на проблемі, і кожен має лише хвилину часу, аби переконати всіх учасників дискусії у правильності своєї точки зору. Аудиторія в студії та інтернет-користувачі можуть ставити свої запитання спікерам. Модератор дебатів - Роман Вибрановський, шеф-редактор - Дмитро Грузинський.

comments powered by Disqus