Прийом заявок на участь у дитячому «Євробаченні-2018» продовжено до 26 серпня

Національна суспільна телерадіокомпанія України продовжила прийом заявок на участь у національному відборі на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2018» до 26 серпня 2018 року включно. Про це йдеться на сайті suspilne.media.
Для того, щоб взяти участь в онлайн-відборі необхідно заповнити заявку на офіційному сайті junior.eurovision.ua та додати відеозапис, де учасник виконує пісню у супроводі записаної інструментальної фонограми без бек-вокалу. Тривалість композиції не повинна перевищувати трьох хвилин, а пісня не повинна комерційно видаватися, публікуватися або виконуватися публічно (слова чи музика) до 1 травня 2018 року. Окрім цього, учасникам потрібно зняти відеовізитівку в довільній формі, де необхідно відповісти на запитання: «Що для тебе перемога?» і «Що для тебе Україна?», а також за бажанням можна розповісти про себе, свою родину, рідний край та захоплення.
Серед усіх учасників, що зареєструються для участі в першому відбірковому етапі, кваліфіковане журі обере 10 фіналістів, які будуть змагатися в онлайн-голосуванні за звання переможця та можливість представляти Україну на дитячому «Євробаченні-2018».

Раніше повідомлялося, що Суспільне мовлення приймає заявки на національний відбір для участі України у дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2018» до 20 серпня.
Нагадаємо, дитячий пісенний конкурс «Євробачення» – щорічний міжнародний конкурс для дітей, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської мовної спілки. Фінал цьогорічного дитячого «Євробачення-2018» відбудеться 25 листопада в Мінську (Білорусь) на «Мінськ-Арені».
Подати заявку на участь можна на офіційному сайті junior.eurovision.ua
Докладніше ознайомитися з умовами участі в національному відборі на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2018» можна у Положенні про конкурс.

comments powered by Disqus