Павло Казарін: Моє особисте відкриття останніх двох місяців — це команда Суспільного

«Коли кликали на "Зворотний відлік" — був певен, що занурюся в УТ-1. Пергідрольне царство з позамежним рівнем бюрократії. Коли творча ідея впирається в "не можна", "не дозволено" й "не встигнемо погодити”. Я помилився. За весь час роботи над проектом у мене було повне відчуття, що я на великому комерційному каналі. Орієнтованому на результат, а не "досидіти до пенсії". Крута команда. Адаптивність. Швидкість вирішення питань. Та сама історія, коли не хочеш іти з планерок, бо тобі, чорт забирай, подобається бути поряд із цими людьми», — написав Павло Казарін.

Він також зазначив, що у творців ток-шоу було як "зелене світло" на будь-які експерименти, так і захист від будь-яких спроб тиску.

«Суспільне здорової людини має самий такий вигляд— написав Павло Казарін— Я не знаю, яка доля чекає на канал (прим. ред. — «UA: Перший»). Зважаючи на те, що доля Зураба Аласанії та його команди зараз висить на волосині. Не знаю, скільки людей хейтять Суспільне за інерцією — просто тому, що не дивляться нових продуктів каналу. Я не знаю, скільки часу піде на те, аби обнулити всі зміни, що там відбулися. Тим паче, що охочих хоч відбавляй».

Поширивши на власній сторінці в соцмережі фільм про команду проекту «Зворотний відлік. Як це було», Павло Казарін написав, що хоче, аби Facebook щороку нагадував йому про це відео.

Джерело: сайт «UA: Суспільне мовлення», сторінка на Фейсбуці Павла Казаріна

comments powered by Disqus