Організатори «Євробачення» не захотіли переглядати результати конкурсу

Вони офіційно заявили, що перемога представниці України Джамали - в силі й не підлягає оскарженню. Про це йдеться на сторінці «Євробачення» у Facebook, пише «Таблоїд».

Таким чином організатори конкурсу відповіли на петицію з сайту Сhange.org, у якій закликали переглянути результати музичного дійства. «Переможця “Євробачення” 2016-го року обрали професіонали музичної індустрії, і ви, глядачі, кожен з яких має 50-відсоткову частку від загального результату. Джамала з України перемогла завдяки широкій підтримці як з боку членів журі, так і телеглядачів. Вона зробила це завдяки надзвичайно емоційній пісні, яка розповідає особисту історію», - йдеться в заві «Євробачення».

«Євробачення» - це конкурс. Там може бути тільки один переможець. Ми розуміємо, що не всі згодні з результатами конкурсу "Євробачення" в цьому році, однак в змаганні, де результати визначаються на основі суб'єктивної і часто дуже особистої думка, завжди знайдуться люди, які не згодні», - додали організатори.

Вони наголосили, що попри петицію, яку підтримали здебільшого росіяни, Україна - переможець. «Україна є і залишиться переможець "Євробачення-2016". Чи згодні ви чи не згодні з цим. Ми закликаємо тих, хто підписав цю петицію - прийняти результат, який відповідає усім правилам, і продовжити конструктивний діалог щодо шляхів подальшого зміцнення і вдосконалення "Євробачення"», - резюмували організатори конкурсу.

Нагадаємо, напередодні з'явилася петиція про перегляд результатів «Євробачення-2016», яку активно рекламували російський артисти та ЗМІ.

Нагадаємо, представниця України виконавиця кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) з піснею «1944» перемогла на 61-му Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся 14 травня в столиці Швеції Стокгольмі.

Загалом у конкурсі брали участь 42 країни. По 18 співаків змагалися в першому і другому півфіналах, з них по 10 пройшли до фіналу. Також, до фіналу автоматично потрапили представники 5 країн-засновників конкурсу: Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція; а також країна, яка приймала цього року конкурс – Швеція. Всього у фіналі виступили 26 конкурсантів.

Раніше повідомлялося, що на сервісі електронних петицій Avaaz зʼявилася онлайн-петиція з вимогою звільнити з роботи ведучу Маріан Джеймс (Marianne James), яка коментувала конкурс «Євробачення-2016» у прямому ефірі телеканалу «France 2».

comments powered by Disqus