Новий сезон на «UA: Культурі»: вийдуть в ефір програма «Музеї. Як це працює» і концерти з «Букет Київ Стейдж»

Другий сезон програми «Музеї. Як це працює» стартує на каналі 6 вересня, виходитиме щоп’ятниці о 19:20. Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Оновлений курс відеолекцій складатиметься з 12-ти випусків.

Співавторка та ведуча програми «Музеї. Як це працює» Ольга Носко вважає, що музеї мають стати частиною сучасного життя кожної людини. Разом із ведучою телеглядачі навідаються до музеїв Києва, де дізнаються про лайфхаки, побачать найпотаємніші деталі й секретні дворики на території закладів, невідомі іншим відвідувачам. Також куратори та представники музеїв розкажуть, як вони змінюють свої простори, щоб осучаснити їх і зробити привабливими для різних відвідувачів.

Програма «Музеї. Як це працює» спрямована на те, щоб зруйнувати міф про музей як архаїчну установу.

За словами креативної продюсерки телеканалу «UA: Культура» Юлії Дичук, музей — це не якийсь склад старих речей або книжка з історією. Це набагато більше, набагато цікавіше й набагато крутіше.

4 вересня на каналі «UA: Культура» покажуть перший ефір з фестивалю Bouquet Kyiv Stage. Концерти «Букета» виходитимуть щосереди у вечірньому слоті.

Також на глядачів чекає оновлений «Лекторій». Щовечора о 19: 20 виходитимуть в ефір програми про мистецтво. У понеділок вийде Лекторій. Музика» разом із музикознавицею Любою Морозовою та телеведучим  Юрієм Макаровим. У вівторок – «Лекторій. Поезія», де відбудеться поетичний діалог двох поколінь між Василем Герасим’юком та Мирославом Лаюком. У середу транслюватимуть літературну дискусію критиків Ростислава Семківа та Євгенія Стасіневича. У четвер кінокритик Сергій Тримбач говоритиме про фільми соло.

Нагадаємо, раніше у межах «Лекторію» про театр розповідав Олег Вергеліс. Як відомо, у травні він потрапив до лікарні та потребує відновлення після хвороби.

Додамо, у Києві покажуть благодійну виставу, щоб зібрати кошти на реабілітацію Олега Вергеліса.

Фото: Аня Чулкова, Фейсбук каналу «UA: Культура»

comments powered by Disqus