Нові серії «5baksiv.net» вийдуть на «UА:Першому» 26 листопада

фото - прес-служба "UA: Першого"

«UА:Перший» почне з повтору чотирьох пілотних серій, які можна буде побачити 12 та 19 листопада о 22:15.

Автори визначають жанр серіалу як «чорна» комедія.

Головний продюсер серіалу Руслан Ткаченко розповів про початок роботи над проектом: «Восени минулого року ми почали перемовини з BBC Media Action про виробництво художнього серіалу, соціальної драми, орієнтованої на вікову групу 15-24 роки. Серіал мав підіймати основні конфліктні питання нашого сьогодення, а ключовою метою проекту є популярність серед молодої вітчизняної аудиторії та обговорення молоддю складних тем, якими живе наше суспільство».

Пан Ткаченко говорить, що було багато спроб знайти сценаристів, але у підсумку вирішили писати самотужки: «На початку нашої роботи ми шукали сценаристів на аутсорсі. Перепробували чимало варіантів. Проте зараз наш сценарій – це результат роботи креативного директора Ольги Реки, режисера Мирослава Латика, продюсера Дмитра Хільченка. Важливо, що ми фактично реагуємо на всі події, які відбуваються навколо нас. Це дуже живий продукт – ми, можна сказати, з-під ніг підбираємо історії».

«Зараз ми робимо, що хочемо: стріляємо, підриваємо, ламаємо і спалюємо машину, обливаємо акторів водою. Це круто, бо рідко коли продюсери дають таку волю. Кльово працювати над проектом із самого початку – з моменту створення сценарію, розробки персонажів…», – розповідає режисер серіалу Мирослав Латик.

Нові серії публікуватимуться на YouTube-каналі проекту.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», пілот «5baksiv.net» вийшов в ефір «UA: Першого» у травні й отримав невисокі показники - удвічі нижчі за середні каналу.

Пілот складався з чотирьох серій хронометражем 8 хвилин кожна. Над ним працювали режисери Анастасія Прудь і Мирослав Латик, креативний продюсер Ольга Река. Сценарій веб-серіалу писала вся знімальна група за участю письменника та професійного сценариста Володимира Аренєва.

comments powered by Disqus