На «UА:Першому» стартує програма «Слово на вулиці»

фото - прес-служба "UA: Першого"

«Слово на вулиці» є спільним проектом телеканалу «UΛ:Перший» та Британської ради в Україні. Програма транслюватиметься щобудня з українськими субтитрами, аби захопити якомога більшу аудиторію, а також вранці в суботу – без українських субтитрів.

«Ми покажемо 10 епізодів дуже цікавого контенту "Слово на вулиці". Це не є програма, яка напряму вчить англійській мові – вона розповідає, як живе Велика Британія, як проводять час молоді люди у цій країні. Для нас було дуже важливим показати ці епізоди не лише з українськими субтитрами, а й в оригіналі без перекладу. Головна ідея – дати людям зрозуміти, що світ великий, і коли ти знаєш англійську або будь-яку іншу мову, світ стає ближчим для тебе», - сказала заступниця гендиректора Нацональної телекомпанії України (НТКУ) Дар’я Юровська.

Минулого року «UΛ:Перший» запустив проект «Світ мовою оригіналу», до якого увійшли документальні фільми англійською, польською, французькою, сербською мовами з українськими субтитрами. «На наш подив, вони мали дуже багато переглядів. Тому мені дуже цікаво, як піде цей проект із Британською радою», – сказала заступниця гендиректора НТКУ.

«Чому ми взагалі цим займаємося? Різними програмами сприяння у вивченні англійської мови ми прагнемо достукатися до людей, яким важко вивчати англійську, які перебувають у віддалених регіонах чи на окупованих територіях, або де немає доступу для ресурсів вивчення мови. Намагаємося зробити усе можливе, щоб їм це вдавалося легше. У нас є ініціатива, для втілення якої ми співпрацюємо з різними організаціями, – це створення можливостей для всіх охочих дивитися британські фільми в оригіналі із субтитрами чи без них. Один із таких – спільний проект із телеканалом "UΛ:Перший"», – сказав директор навчального центру й екзаменів Британської Ради в Україні Пол Кім.

comments powered by Disqus