На «UA: Першому» у листопаді найкраще дивилися літургію УГКЦ і фільм «Дикі тварини»

Про це йдеться у статті Наталії Данькової «Детектор телерейтингів: як СТБ посунув із п’єдесталу "Україну"», опублікованій на сайті «Детектор медіа».

Найкращою програмою листопада, як і в листопаді 2019 року, є закупний документальний фільм «Дикі тварини».

«У листопаді канал традиційно транслював біатлон, що теж вплинуло на перегляд Суспільного. У топі — трасляція жіночих змагань із часткою 1,22 %. Окрім біатлону, диких тварин і літургії Греко-католицької церкви, глядачі каналу вподобали і проєкт Майкла Щура», – зазначено на «Детекторі медіа». 

 

Для збільшення зображення клікніть на нього

Інфографіку та ілюстрацію для «Детектора медіа» розробив Роман Жадько, старший дослідник Vizeum Ukraine. Дані телепанелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — «Комунікаційний альянс». Дані наведено для аудиторій «18+», «18–54», «4+», вибірки «Вся Україна» та «50 тис.+» за показниками rat % і shr %. Дані Overnight. Детальніше за показниками — у глосарії ІТК.

Нагадаємо, на Суспільному повідомили, що «Новини» і «Спорт»  – найкращі проєкти власного виробництва.

Додамо, у червні 2020 року «UA: Перший» почав нарощувати свої показники. Частка каналу пішла вгору, але до 1% ще не дотягнулась. На початку літа найкраще дивилися новини і фільми про дику природу.

comments powered by Disqus