«UA: Перший» покаже реаліті-шоу «Фермер шукає дружину» з Австралії та «Втеча до ідеального міста» від ВВС

Із початку червня нові реаліті-шоу рекламують в ефірі каналу.

О 12:07 на «UA: Першому» відбудеться прем’єра «Хай-Тек (інноваційна) археологія». Науковці, користуючись новими технологіями, проводитимуть розкопки в історичних місцях світу.

О 12:34 – прем’єра програми «Зелені міста». 

О 16:01 – прем’єра реаліті-шоу «Фермер шукає дружину» – Австралія.  Це шоу зняте за мотивами британського реаліті-шоу «Фермер шукає дружину». Варто ззаначити, що в Україні канал СТБ знімав власне шоу з такою назвою про українських фермерів. В Австралії реаліті-шоу стартувало восени 2007 року. Загалом, в Австралії вийшло 10 сезонів шоу «Фермер шукає дружину».

О 17:00 – прем’єра реаліті-шоу «Втеча до ідеального міста», яке виходило восени 2019 року на каналі ВВС One. У шоу герої шукатимуть своє ідеальне місто у Великій Британії, щоб розпочати там нове життя. Шоу має 15 серій, йдеться на сайті ВВС. Кожна з серій присвячена британському містечку. У перших випусках агенти з нерухомості шукатимуть житло у містечках Шафтесбері, Везербі, Тотнес та інших.

Нагадаємо, Олена Сікан, яка із Суспільним співпрацює як експерт із закупівлі за відповідною угодою, сказала, що закупний продукт на Суспільному має омолодити аудиторію і залучити більше жінок.

Фото: кадр реаліті-шоу «Фермер шукає дружину»

comments powered by Disqus