На «UA: Перший» повернулася «Тема дня», 16 січня розпочнеться четвертий сезон «Зворотного відліку»

27 грудня вийшов підсумковий випуск суспільно-політичної програми «Тема дня». Ведучими програми є Ольга Сніцарчук і Дарія Гірна, які чергуються тиждень через тиждень. 8 січня о 18:25 «Тема дня» повернулася в ефір.

Як відомо, у 2019 році у Національній суспільній телерадіокомпанії України розглядали перезапуск «UA: Першого» після 1 січня 2020 року. У листопаді в інтерв’ю «Детектору медіа» ведуча «Теми дня» Ольга Сніцарчук сказала, що «Теми дня» на Суспільному з Нового року не буде. За її словами, буде реорганізація, команда, яка зараз працює над «Темою дня», робитиме на Суспільному інформаційний вечір з іншою назвою.

26 грудня, вийшов підсумковий випуск політичного токшоу «Зворотний відлік» із ведучими Мирославою Барчук і Павлом Казаріним. У четвер, 16 січня, о 18:30 токшоу повертається в ефір.

Також додамо, що ранкова програма «Доброго ранку, країно», яку для «UA: Першого» виробляє «Ера-медіа», не виходила на каналі з початку 2020 року. Перший випуск запланований на понеділок, 13 січня.

Нагадаємо, 1 січня 2020 року телеканал «UA: Перший» мав вийти в ефір в оновленому форматі та з новою назвою. Так на початку вересня анонсував член правління НСТУ Ярослав Лодигін у своєму інтерв’ю «Детектору медіа».

У перші дні січня він пояснив «Детектору медіа», що процес ребрендингу телеканалу вже розпочався і триває досі. У компанії немає завдання як-небудь встигнути до конкретної дати і за будь-яку ціну. Ярослав Лодигін зазначив, що у 2020 році Суспільне планує запустити нову студію та надалі оновлювати лінійку програм телеканалу.

Фото:  Володимир Шевчук, corp.suspilne.media

comments powered by Disqus