На «UA: Культурі» зібрали команду, відповідальну за виробництво документальних фільмів

Про це сайту «Детектор суспільного мовлення» сказав виконавчий продюсер «UA: Культура» Лук’ян Галкін.

За його словами, наразі до команди входять:

Анна Єресько – режисерка та продюсерка документальних проєктів;

Олена Зашко – відеографка документальних проєктів;

Юрій Самусенко – член команди, у посадові якого, серед інших, входить девелопмент та створення портфелю документальних проєктів;

Олег Карнасюк – режисер, відповідальний за документальні фільми мистецького спрямування на архівному матеріалі, як от «Скорик. Десять нот, що змінили Україну»;

Любов Морозова – музикознавиця, сценаристка документальних фільмів мистецького спрямування;

Владислав Васильченко – головний режисер телеканалу UA: Культура, супервайзер усіх документальних проєктів.

Анна Єресько та Олена Зашко працювали раніше на «Громадському телебаченні». Їх запросили на «UA: Культура» за рекомендацією Ангеліни Карякіної та за результатами презентації портфоліо і співбесіди.

В ефірі «UA: Культура» уже вийшли документальні фільми новоствореної команди.  У липні канал показав фільм «Скорик. Десять нот, що змінили Україну», у  серпні – «Чесний щоденник молодої мами» та «Велосипед Україна».

У травні 2020 року під час марафону «На карантині» на «UA: Першому» транслювали документальний серіал про життя людей, професії яких стали надважливими в умовах карантину в Україні – «На варті». Автори серіалу – журналістка й письменниця Наталя Гуменюк із командою, яка раніше працювала на «Громадському телебаченні».

Лук’ян Галкін сказав, що наразі долучення команди, відповідальної за створення документальних фільмів, до роботи «Суспільної студії» наразі не заплановане.

Нагадаємо, у травні з hromadske через переформатування звільнилась низка працівниківЗокрема пішла режисерка Анна Цигима, журналісти Олена Зашко та Сергій Захарченко, редактор публікацій Антон Єганов.

Фото: фейсбук-сторінка Лук’яна Галкіна, на фото – Анна Єресько, Лук’ян Галкін, Олена Зашко

comments powered by Disqus