На Суспільному розшириться контент Discovery

Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» сказала Олена Сікан, яка із Суспільним співпрацює як експерт із закупівлі за відповідною угодою.

Наталія Данькова запитала у неї, чи залишаться фільми про диких тварин, які нині переважно займають позиції в топах «UA: Першого».

«Так, звісно. Це контент Discovery. Він залишається і розшириться», – сказала Олена Сікан.

За її словами, Суспільне уже придбало чотири пакети європейських студій, які наразі проходять адаптацію. В ефірі  «UA: Першого, «UA: Культури», всіх регіональних каналів (філій Суспільного) та «UA: Криму» закупний продукт з’явиться в 2020 році. Він готуємо для вечірнього прайму в будні та для вікенду. 

Олена Сікан зазначила, що для Суспільного закуповує драматичні костюмовані серіали, кінопоказ, документальні програми (історія, наука, технології, освіта, мистецтво, дизайн тощо), дитячі програми. На даний момент вона з Суспільним закуповує серію фільмів «Грецькі міфи» у провідних європейських студій.

Нагадаємо, у 2018 році  в сітках регіональних суспільних мовників з’явилися нові уніфіковані лінійки фільмів, серіалів та документалістики.

Як писав «Детектор медіа», впродовж року у топі «UA: Першого» опинялися документальні фільми про тварин, біатлон, футбол, «Євробачення» і трохи власних проєктів (новини, проєкт з Майклом Щуром, «Схеми» та «Наші гроші»). Вдалим рішенням було придбання прав на показ молодіжного чемпіонату світу з футболу, перемогу в якому здобула збірна України. Якщо згадати серіали, то «UA: Перший» транслював досить різнорідний продукт – від італійської мелодрами «Еліза» на початку року, до норвезького фантастично-політичного серіалу «Окуповані» та «Бюджетників» власного виробнцтва.

comments powered by Disqus