На Суспільне повертається токшоу «Зворотний відлік» (ДОПОВНЕНО)

Хронометраж програми дещо збільшиться. Токшоу виходитиме у прямому ефірі між Новинами на «UA: Першому з 18:25 по 21:00.

Під час токшоу депутати Верховної Ради України, експерти, політичні оглядачі дискутуватимуть у прямому ефірі про поточні події у суспільному житті країни, реалізацію передвиборних програм, плани реформ тощо.

Виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення на Суспільному Олександра Очман розповіла «Детектору медіа», що формат зміниться не кардинально.

«Ми залишаємо двох чарівних ведучих, 4-6 незалежних експертів, живу активну аудиторію, 3 блоки і обов‘язковий VOX-Check наприкінці кожного», – сказала Олександра Очман. 

За її словами, дебатну складову підсилять.

«Наповнення блоків бачимо таким: в першому обговорюємо топ-тему тижня зі спікерами, що мають протилежні позиції і мають вплив на ситуацію;

Другий блок «парламентський» – це або події у парламенті, чи дискусії щодо законотворчості, щодо законопроектів, які суспільство вважає неоднозначними;

Третій блок передбачає розмову з одним гостем. Сюди ми будемо запрошувати політичних топів і керівників різних структур, які безпосередньо впливають на життя українців», – зазначила вона.

Олександра Очман запрошує всіх охочих зареєструватися та прийти у студію в телецентрі «Олівець» на прямий ефір.

«Зібрати круту зацікавлену аудиторію - частина клопоту, і значна частина успіху нашої програми. Тому з 7-го листопада щочетверга зустрічаємося на Суспільному, на Іллєнка 42.

Бо в телевізорі чи Ютубі - це одне, а дивитися прямо в студії – геть інакше. Можна навіть підняти руку і поставити своє питання. Можна навіть після ефіру підійти до політика і розказати все, що думаєш.
Можна навіть сфотографуватися з Мирославою в черговій неймовірній сукні і Пашею в черговій дотепній футболці», – написала вона на своїй сторінці у Фейсбуку.

Зареєструватися можна на будь-який ефір токшоу з 7 листопада по 26 грудня 2019 року.

Нагадаємо, у попередньому сезоні токшоу виходило щопонеділка23-го вересня о 18:25 вийшов останній підсумковий випуск політичного токшоу «Зворотний відлік»  у тому сезоні.

Варто зазначити, за результатами моніторингу за підтримки Ради Європи «Зворотний відлік» на Суспільному є найзбалансованішим зі всіх ток-шоу на 10-ти загальнонаціональних телеканалах.

Політчине токшоу «Зворотний відлік» стартувало на Суспільному напередодні президентських виборів 18 березня, після невеликої перерви продовжило вихід перед парламентськими виборами.

Починаючи з 29 липня 2019 суспільно-політичне ток-шоу «Зворотний відлік» почало виходити на «UA: Першому» щопонеділка о 21:30.  Незмінними ведучими є Мирослава Барчук та Павло Казарін.

Фото: Фейсбук-сторінка Олександри Очман

comments powered by Disqus