Мирослава Гонгадзе про свою авторську програму: В мене не буде скандалів, звинувачень

«Тут (в Україні. — Ред.) зі мною працює знімальна група “UA: Першого”, у Сполучених Штатах знімають двоє людей: я і мій оператор-інженер-режисер. Тут працює людей 5-6. Насправді, ця картинка набагато якісніша, ніж американська, тому що “Голос Америки” поки що не забезпечує мене достатньо якісною апаратурою. Тому те, що ми знімаємо тут, набагато красивіше, ніж американське», — розповідає пані Гонгадзе.

Гості програми — західні та українські політики, урядовці, експерти, дії та рішення яких впливають на долю України. Інтервю записуються в Америці та Україні заздалегідь, як тільки зявляється можливість запросити того чи іншого «топа». Виходячи з цього, ведуча фокусується не на поточних подіях та проблемах сьогодення, а на глобальніших питаннях, баченні України в цілому, роздумах і прогнозах щодо цього та наступного року для нашої країни.

У липні стало відомо, що з вересня на «UА: Першому» виходитиме авторська передача журналістки й телеведучої «Голосу Америки» Мирослави Гонгадзе. Гостем першого випуску став Президент України Петро Порошенко. Програма виходить щочетверга о 20.30. Загалом у сезоні буде 12 випусків.

comments powered by Disqus