Колегія суддів Вищого господарського суду, яка мала розглядати справу «Укртелефільму», заявила самовідвід

Про це у коментарі сайту «Суспільне мовлення» повідомила юрист НТКУ, голова комісії з реформування Студії «Укртелефільм» Олена Любченко.

31 травня 2016 року відбулось засідання Вищого господарського суд України у справі № 910/1941/14 за касаційними скаргами заступника прокурора міста Києва та Української  студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» на постанову Київського апеляційного господарського суду від 13 квітня 2016-го.

Нагадаю, що своєю постановою Київський апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду міста Києва, яким було задоволено позовну заяву Української  студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Сілтек ЛТД» та Приватного акціонерного товариства «Міжнародна інвестиційна компанія «Інтерінвестсервіс» про визнання інвестиційного договору недійсним.

«Оскільки зазначена справа Автоматизованою системою документообігу суду втретє призначається до розгляду одній і тій самій колегії Вищого господарського суд України у складі: Кривди Д.С. - головуючого, Бондар С.В., Грека Б.М., то вони напевне скористалися своїм процесуальним обов’язком, передбаченим статтею 20 Господарського процесуального кодексу України, та дружно заявили самовідвід, подавши відповідну заяву до голови суду. Зважаючи на це, найближчим часом буде призначено нову колегію та назначено дату засідання для розгляду вище обумовлених касаційних скарг. Сподіваюся, що це був гарний знак і справу розглянуть неупереджено», – зазначила Олена Любченко.

comments powered by Disqus