Канал «UA: Культура» та «UA: Радіо Культура» наживо транслюватимуть творчий вечір Жадана

Захід відбудеться о 19: 00 23 серпняу Міжнародному центрі культури і мистецтв ПУ (колишньому Жовтневому палаці). UA: Суспільне мовлення — генеральний інформаційний партнер події, повідомили у прес-службі Національної суспільної телерадіокомапанії України.

Під час вечора пролунають як нові, так і давно всім відомі та улюблені вірші.Режисером творчого вечора буде Ярослав Лодигін — режисер фільму «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград», який уже кілька місяців працює на Суспільному, його хочуть офіційно призначити на посаду генерального продюсера телебачення.

До події долучаться українські акторки Ада РоговцеваІрма ВітовськаЛариса РуснакКатерина Степанкова й Тетяна Міхіна, які читатимуть вірші поета. Музику для вечора написав харківський музикант, автор та учасник проєктів «Оркестр Че», «Мантри Керуака» й «Лінія Маннергейма» Олег Каданов.

Нагадаємо, Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення. Наглядова рада НСТУ повинна розглянути питання про умови та розмір праці генерального продюсера телебачення. У протоколі засідання наглядової ради НСТУ від 18 квітня 2019 року йдеться про те, що голова правління Ссупільного просить доповнити умови та розміри оплати праці ПАТ «НСТУ» посадою, «головний продюсер телебачення», з мінімальним окладом – 100 000 грн, і максимальним – 200 000 грн.

Фото: Фейсбук Сергія Жадана

comments powered by Disqus