Філії Суспільного оновили сітку мовлення

«Основною метою перетворень у ході реформування НСТУ є використання якісного матеріалу. У новій сітці філії додалися суспільно-важливі програми, документальні фільми, серіали та мультфільми», – повідомляють сайти філій Суспільного мовника.

Із 16 квітня стартували покази документальних фільмів іноземного виробництва, які були закуплені спеціально для трансляції на телеканалах Суспільного.

Документальний цикл «Смаки культур» – кулінарний екскурс по світу, де в кожній серії презентується одна страва. Велика увага приділяється саме кулінарним традиціям окремих країн. Автори фільмів звертають увагу на унікальні та відмінні риси різних культур й кухонь.

У документальному циклі «Таємниці підводного світу» глядачі матимуть змогу дізнатися про дива природи та істот Світового океану. Цей пізнавальний цикл створено спеціально для дітей.

Цикл «Незвичайні культури» присвячений повсякденному життю народів, які досі полюють на їжу та не знають, що таке промисловість, економіка, наука.

Для тих, хто хоче більше дізнатися про природу Землі, транслюватимуть цикл фільмів «Неповторна природа». Глядачі матимуть змогу відкрити для себе світ гейзерів, активних вулканів, скель.

Обов’язковими програмами власного виробництва всіх регіональних телеканалів є ранкові шоу, випуски новин впродовж усього дня, а також вечірня аналітична суспільно-політична програма «Тема дня».

Також щомісяця в ефір виходить всеукраїнський медіапроект «#Звіти_наживо», у якому місцеві чиновники звітують перед громадою, відповідаючи на запитання глядачів та експертів у студії. Проект створено суспільним мовником у партнерстві з громадським рухом «Чесно». Останні випуски «Звітів наживо» вийшли в ефір 20 квітня.

Крім цього з 20 квітня на всіх регіональних каналах транслюється кулінарно-літературне шоу «Енеїда» виробництва НСТУ.

У філіях повідомляють, що автори проектів, які пройшли пітчинг ідей, готуються до наступного етапу – захисту своїх проектів.

Як писав «Детектор медіа», новий весняний сезон на Суспільному розпочнеться з філій НСТУ.

comments powered by Disqus