Джамала, The Hardkiss і Brunettes Shoot Blondes пройшли до фіналу нацвідбору «Євробачення-2016»

Результати смс-голосування телеглядачів та оцінок експертного журі оголосили ведучі шоу Олександр Педан і Дмитро Танкович у прямому ефірі телеканалів «UA: Перший» та СТБ, які вперше спільно проводять національний відбір на «Євробачення-2016».

 

У першому півфіналі загалом змагалися дев’ять виконавців, які набрали таку кількість голосів:

Учасник

Пісня

Голоси журі

Голоси глядачів

Сума голосів

Анастасія Приходько

I Am Free Now

4

3

7

The Hardkiss

Helpless

7

8

15

Тоня Матвієнко

Tin Whistle

5

2

7

Владислав Курасов

I’m Insane

3

4

7

Лавіка

Hold Me

1

1

2

Джамала

1944

9

9

18

Аїда Ніколайчук

Inner Power

2

7

9

Світлана Тарабарова

Never Again («Ніколи знову!»)

6

6

12

Brunettes Shoot Blondes

Every Monday

8

5

13

Повне відео півфіналу:

Переможці визначалися сумою голосів телеглядачів і членів журі. До складу журі цьогорічного нацвідбору увійшли співачка Руслана Лижичко, продюсер і композитор Андрій Данилко та продюсер національного конкурсу і композитор Костянтин Меладзе. За даними організаторів нацвідбору, в першому півфіналі за учасників проголосували близько 160 тис. осіб.

Наступної суботи, 13 лютого, відбудеться другий півфінал нацвідбору. У ньому свої конкурсні пісні представлятимуть «НеAнгели», Вікторія Петрик, Аркадій Войтюк, Alloise, Pringlez, Pur:Pur, SunSay, Japanda і Peaks of Kings.

Фінал національного відбору на «Євробачення-2016» відбудеться в неділю, 21 лютого. У ньому змагатимуть шестеро виконавців – по троє з кожного з двох півфіналів.

Сам 61-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2016» пройде 10-14 травня в столиці Швеції, Стокгольмі. Як відомо, у 2015 році Україна не брала участі в музичному конкурсі.

Нагадаємо, що телеканали «UА:Перший» та СТБ досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів, а також фінансові витрати, пов’язані з організацією поїздки фіналіста від України на «Євробачення-2016», котре буде проводитись у Стокгольмі. «UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення-2016» - його показуватиме виключно «UА:Перший».

comments powered by Disqus