До 14 серпня мають обрати пісню для дитячого «Євробачення»

Як відомо, нацвідбір серед дітей віком від 9 до 14 відбудеться у п’ять етапів. Перший етап триватиме з 5 до 25 серпня, до цього часу учасники мають заповнити й подати заявку на сайті нацвідбору junior.eurovision.ua.   Вперше діти можуть узяти участь як із власною піснею, так із кавером пісні. Це дозволить усім бажаючим, хто має авторську пісню і хто прлосто любить співати, подати заявку на відбір на конкурс. 

Оскільки на дитячому «Євробаченні-2020» має звучати пісня з оригінальними текстом та музикою, яка не була використана в жодних комерційних цілях до 1 травня 2020 року, а участь у відборі можуть брати діти з каверами, НСТУ вирішила провести мистецький конкурс для обрання пісні для учасників відбору.

Про оголошення мистецького конкурсу повідомляють на корпоративному сайті Суспільного.

Мистецький конкурс для обрання пісні для національного відбору відбувається в три етапи:

І. Приймання та попередній відбір заявок – з 5 до 11 серпня включно;

ІІ. Пітчинги пісень – з 12 до 13 серпня включно.

 ІІІ. Визначення та оголошення переможця мистецького конкурсу – не пізніше ніж 14 серпня.

У мистецькому конкурсі можуть узяти участь повнолітні дієздатні особи, які мали композиторський досвід.

Представники Суспільного мовлення обиратимуть серед пісень із оригінальним текстом і музикою. Слова мають бути переважно українською мовою, до 40% тексту може бути англійською. Також серед вимог до пісні — її раніше не публікували й не виконували публічно. Її тривалість має бути не менше ніж дві хвилини тридцять секунд та не більше ніж три хвилини.

Для участі в мистецькому конкурсі до 11 серпня всі охочі мають надіслати на електронну адресу eurovision.song@suspilne.media заявку й файли, оформлені відповідно до вимог мистецького конкурсу.

Пісню запропонують тим учасникам, які пройшли у шорт-лист відбору з кавером. Виконавці авторських пісень теж за бажанням зможуть її виконувати. 

Зазначимо,  «Дитяче Євробачення-2020» відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща). Польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме «Дитяче Євробачення» вдруге поспіль . У 2019 році конкурс проходив у місті Глівіце. 

24 липня 2020 року Суспільний мовник підтвердив участь у  «Дитячому Євробаченні-2020»

comments powered by Disqus