Данило Лубківський коментуватиме на Суспільному церемонії нагородження Нобелівських лауреатів

Сьогодні, 10 грудня, суспільні телеканали «UA: Перший» та «UA: Культура» впродовж п’яти годин транслюватимуть наживо церемонії нагородження Нобелівських лауреатів 2019 з Осло (Норвегія) та Стокгольма  (Швеція).

Спеціально для Суспільного український дипломат і громадський діяч, ексзаступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський коментуватиме пряму трансляцію церемонії нагородження Нобелівських лауреатів.

Кореспондентка Олена Блізнякова та оператор Олександр Тимінський уже прибули до Стокгольма, щоб показати глядачам найцікавіше та поспілкуватися зі знаменитими вченими, повідомляється на сайті «UA: Першого».

Команда «Новин» на Суспільному готує інтерв’ю з представниками Нобелівських комітетів та Нобелівської асамблеї.

Нагадаємо, трансляція спецпроєкту «Церемонія нагородження Нобелівських лауреатів 2019» відбуватиметься на Суспільному двома блоками — о 13:45 і триватиме до 15:40, а другий буде в ефірі з 16:40 до 19:30.

У прямому ефірі можна буде побачити вручення премій із фізики, хімії, медицини, літератури й економіки зі Стокгольма, а також прямий ефір із церемонії вручення премії миру з Осло.

Протягом трансляції церемонії виходитиме програма з ведучим Тімуром Мірошниченком, в якій буде висвітлено історію Нобелівської премії та цікаві факти про церемонію нагородження, а також банкет після урочистої частини.

comments powered by Disqus