29 вересня «UA: Перший» покаже спецпроєкт до Дня памяті жертв Бабиного Яру

Ведучим спецпроєкту стане Юрій Макаров, який запросить до студії відомих істориків обговорити меморіалізацію Бабиного Яру та осмислити Голокост як частину історії України, не лише історії єврейства, повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

Гостями спецпроєкту запрошені провідний науковий співробітник Музею історії України Віталій Нахманович та науковий співробітник Українського інституту вивчення Голокосту «Ткумá» Михайло Тяглий. Вони обговорять особливості комеморації в Україні й політику історичної пам’яті загалом.

Поет Борис Херсонський у програмі зачитає вірші, крім того, покажуть сцени вистави «Наш клас» за п’єсою Тадеуша Слободжянка.

Після завершення спецпроєкту до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру в ефірі «UA: Першого» вийдуть програма «Розсекречена історія. Міфи і правда про Бабин Яр» та документальна драма «Мисливці на нацистів».

Нагадаємо, «UA: Перший» щороку транслює заходи і спецпроєкти  до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру. Зокрема, у 2016 році до 75-х роковин трагедії Бабиного Яру упродвж дня в ефірі йшли трансляції офіційних заходів і програми, присвячені подіям того часу. 

comments powered by Disqus