13 лютого пройде другий півфінал національного відбору на Євробачення-2016

фото - прес-служба "UA: Першого"

Із другого півфіналу, так само як і з першого, у фінал нацвідбору пройдуть троє конкурсантів. Визначатимуть переможців шляхом спільного голосування телеглядачів і журі: глядачі надсилатимуть смс, журі ставитимуть оцінки від 1 до 9. Докладніші правила вибору учасників з’являться на нашому сайті у день другого півфіналу.

Онлайн-трансляцію шоу можна дивитися на сайті "UА:Першого" та на YouTube-каналі.

Нагадаємо, що фіналістами національного відбору на Євробачення-2016 стали Джамала, гурт The Hardkiss й гурт Brunettes Shoot Blondes. Фінал нацвідбору, під час якого й визначиться представник України на міжнародному пісенному конкурсі, відбудеться 21 лютого.

Сам 61-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2016» пройде 10-14 травня в столиці Швеції, Стокгольмі. Як відомо, у 2015 році Україна не брала участі в музичному конкурсі.

Нагадаємо, що телеканали «UА:Перший» та СТБ досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів, а також фінансові витрати, пов’язані з організацією поїздки фіналіста від України на «Євробачення-2016», котре буде проводитись у Стокгольмі. «UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення-2016» - його показуватиме виключно «UА:Перший».

comments powered by Disqus