«1+1 медіа» ретранслюватиме телеканал «UA:Перший» в інтернеті на «1+1 video»

З 10 травня 2018 року сервіс онлайн-телебачення «1+1 video» буде ретранслювати ефіри телеканалу «UA:Перший». Про це повідомила прес-служба «1+1 медіа».

Платформа «1+1 video» розрахована на аудиторію, яка віддає перевагу перегляду телебачення в інтернеті, тому співпраця з телеканалом «UA:Перший» збільшить кількість контенту, який «1+1 медіа» може запропонувати своїм глядачам в мережі.

«Ретрансляція ефіру телеканалу «UA:Перший» принесе додаткову цінність сервісу «1+1 video», яку наші глядачі зможуть побачити вже сьогодні під час перегляду другого півфіналу «Євробачення-2018» з будь-якого пристрою і в будь-якому місці, де є інтернет», – відзначає директор діджитал-напрямку «1+1 медіа» Анна Ткаченко.

«Ми раді, що глядачі цифрових платформ зможуть насолодитися якісною трансляцією Євробачення-2018, а співпраця з сервісом 1+1 video” зробить суспільне мовлення доступним новим аудиторіям», – коментує генеральний продюсер з розвитку ПАТ «НСТУ» Микола Ковальчук.

У майбутньому медіагрупа планує збільшити кількість телеканалів і годин відеоконтенту, які можна буде переглянути в інтернеті на платформі «1+1 video», і таким чином зробити ТВ-контент доступнішим за межами телеекранів.   

Нагадаємо, 10 травня відбудеться другий півфінал «Євробачення-2018», які транслюватимуть телеканали суспільного мовника «UA:Перший» та «UA: Крим», а також уперше – комерційний телеканал СТБ.

comments powered by Disqus