Журналістці Олені Адаменко погрожують після виходу розслідувань на каналі «UA: Суми»

Про це вона написала у Фейсбуку та підтвердила «Детектору медіа».

«Отаке повідомлення прийшло мені в лічку. Минулого разу обіцяли спалити, тепер утопити... Сподіваюсь, правоохоронці з'ясують, хто це і що означає його посланіє», –  написала Олена Адаменко.

Наразі вона не знає, через що саме їй приходять такі повідомлення. Олена Адаменко пообіцяла більш детально прокоментувати погрози згодом, коли напише заяву.

Як відомо «Детектору медіа», це не перша спроба залякати журналістку. Майже кожен випуск програми «Під прицілом» супроводжувався як не залякуваннями, то спробами домовитися, щоб програма не виходила в ефір.

Зокрема, після  виходу програми «Під прицілом. Бюджетна дорога до дачі нардепа» про те, як народний депутат Ігор Молоток за бюджетні кошти зробив дорогу до своєї дачі в селі Макове Шосткинського району, про Олену Адаменко почали писати у місцевому інтернет-виданні замовні матеріали, які не відповідають дійсності.

Нагадаємо,  журналістка-розслідувачка Олена Адаменко у 2018 році після скорочення з «UA: Сум» заснувала студію TDV. Наразі вона підписала договір із Суспільним і виробляє проєкт «Під прицілом» для регіонального каналу.

Перший випуск «Під прицілом. Гетьманський суд» вийшов в ефір 5 вересня 2019 року. Згідно з договором, на «UA: Сумах» має виходити по три випуски на місяць.

На сьогодні вона зробила уже кілька скандальних журналістських розслідувань, серед яких «Під прицілом. Бюджетна дорога до дачі нардепа» про те, як народний депутат Ігор Молоток за бюджетні кошти зробив дорогу до своєї дачі в селі Макове Шосткинського району, «Під прицілом: Будівельні хитрощі» про те, як донька екс-депутата зводить торговий центр біля Чешки, «Під прицілом. Реалії "Романтики"» про те, що відбувається навколо реконструкції «Романтики» та «Під прицілом. Котел, що “спалив” бюджетні гроші» про те міська рада сплатила понад мільйон чотириста тисяч гривень за нові котельні, які досі не працюють.

comments powered by Disqus