Журналісти з п’яти філій Суспільного готують аналітичний випуск про вибухи в Калинівці

Фахівці суспільно-політичного напрямку з Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України замість запланованого дводенного тренінгу, який розпочався 27 вересня, спільно працюють над створенням вечірнього аналітичного спецвипуску про вибухи на військових складах на території в/ч А-1119 у ніч на 27 вересня в місті Калинівка Вінницької області.

«Екстрений аналітичний випуск про події у Калинівському районі для глядачів телеканалу ВІНТЕРА готуватимуть репортери з Хмельницького, Черкас, Чернігова та Житомира. Журналісти прибули до Вінницької філії суспільної телекомпанії на навчання, однак через надзвичайну ситуацію вирішили відкласти теоретичну частину, натомість спробувати спільно донести оперативну та перевірену інформацію. Вихід в ефір заплановано на 20:00», – йдеться на офіційній ній сторінці у Facebook телеканалу «Вінтера».  

На сайті «UA: Перший» повідомляється, що спецвипуск транслюватимуть також  у соціальних мережах.

«Через події, які сталися сьогодні вночі, ми змінили програму навчання і наш тренінг перейшов у режим реальної оперативної роботи. Не дивлячись ні на що, колеги з інших областей приїхали, і тепер ми всі разом допомагатимемо Вінницькій філії зібрати й надати своїм глядачам максимум інформації про процеси, які відбуваються у Калинівці. Сьогодні маємо шанс спільно зробити програму за новими критеріями», – розповіла менеджерка суспільно-політичного напрямку НСТУ Марія Фрей.

28 вересня до роботи на тренінгу приєднається тренер StopFake, викладач Могилянської школи журналістики Олексій Набожняк, зазначила прес-служба НСТУ.

Нагадаємо, 4-5 липня 2017 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України проходив перший тренінг із представниками усіх регіональних філій. Вони зібралися разом для того, щоб виробити спільне бачення розвитку суспільно-політичного напрямку і розробки стратегії виробництва суспільно-політичних програм.

19 вересня, у НСТУ відбулася друга синхронізаційна зустріч редакторів суспільно-політичного напрямку регіональних філій Суспільного. Член правління НСТУ Роман Вінтонів представив колегам попередню версію інструкції, в якій зібрані поради щодо того, як мають створюватися програми.

Перший тренінг у філіях відбувся у Луцьку 20-21 вересня 2017. На ньому зібралися представники шістьох філій суспільного мовлення: Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Волинської. Програму циклу тренінгів розробляли член правління НСТУ Роман Вінтонів, тренери проекту StopFake.org, викладачі Могилянської школи журналістики Олексій Набожняк та Михайло Кольцов. Практичну частину тренінгу модерує менеджерка суспільно-політичного напрямку НСТУ Марія Фрей.

До 12 жовтня тренінги мають відбутися ще у Кропивницькому і Дніпрі. Загалом, навчання для фахівців НСТУ триватимуть до червня 2018-го. На поточному етапі тренінги проводитимуться для команд напрямку безпосередньо в регіональних філіях. У підсумку кожна філія матиме сформовану команду, яка вироблятиме якісний продукт за стандартами суспільного мовлення.

Фото з Facebook-сторінки «Вінтери»

comments powered by Disqus