Відповідальна за програми мовами нацменшин на «UA: Одеса» Надія Маленкова отримала звання «Заслужений журналіст України»

Про це йдеться в указі президента №14/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України».

Надія Маленкова з квітня 2018 року обіймає посаду завідувачки редакцією мовами національних меншин, є автором та ведучою телерадіопередачі «Ана тарафи» гагаузькою мовою, яка виходить в ефір щонеділі.

Надія Маленкова розповіла сайту «Детектор медіа», що народилася 22 вересня 1956 року в селі Дмитрівка Болградського району Одеської області. Закінчила Одеський аграрний університет. «У 1989 році виграла конкурс на ведучу національних телерадіопрограм "Мій рідний край". Захоплення журналістикою, літературною працею привели мене до Одеської обласної державної телерадіокомпанії. Досить швидко опанувала свої обов’язки й розширила їх. З 2007 року по 2018 рік – завідувачка редакцією "Публіцист", автор та ведуча телерадіопрограм гагаузькою мовою "Ана тарафи" ("Мій рідний край"). Виходячи з багатонаціонального складу населення Одеського регіону, з 2005 по 2015 роки – автор проектів "Контакти", "Багатобарвна Одещина", в яких висвітлювалися події в житті краю, відомого своїм національно-культурним розмаїттям, своєю міжетнічною толерантністю. Щотижневі передачі виходили в ефір українською, болгарською, молдовською, гагаузькою мовами», – сказала вона.

У 2018 році до Дня соборності України для міжпрограмного ролика, який вишов на  «UA: Першому», вона на відео розповіла  про нацменшини на Одещині. 

Нагадаємо, 22 січня автор передачі «Хорея Козацька» на радіо «Культура» Тарас Компаніченко отримав звання «Народний артист України».

comments powered by Disqus