Відключення аналогу, брак частот, низькі зарплати обговорили члени Наглядової ради з колективом Житомирської філії

Під час зустрічей представники колективу не тільки говорили про зміни, які відбулися на філії, а й про проблеми, які заважають їм розвиватися. Зокрема, однією з найбільших проблем вони назвали білі плями, які виникнуть після відключення аналогового мовлення. За словами менеджера філії Артура Самарцева, в Житомирській прикордонній області є райони, де мовить лише «UA:Житомир», і там немає цифрового покриття, або є населені пункти, де до 5 поверху не можна зловити цифровий сигнал. А з першого вересня після відключення аналогового сигналу, люди почнуть ставити супутникові піратські тарілки і дивитися російське телебачення.

Також працівників радіо «Житомирська хвиля» хвилює питання виділення на Житомир ФМ-частот Суспільному радіо.

За словами працівників, після реорганізації та масової оптимізації персоналу філії вони сподівалися на вищі заробітні плати, водночас отримують менше, ніж в середньому їх колеги в області. Крім того не отримують, або отримують дуже мізерні премії.

На зустрічі з делегацією, до якої ввійшли представники Наглядової ради, правління, генеральні продюсери ПАТ «НСТУ», МІПа та офісу Ради Європи в Україні, піднімали також питання збільшення власного виробництва, пришвидшення процедури тендерів, технічного переоснащення, браку фінансування тощо.

«Час розкидати каміння вже пройшов. Прийшла пора будувати нове сучасне мовлення», – сказала голова Наглядової ради Тетяна Лебедєва, додавши, що суспільне мовлення не може замовчувати жодної важливої теми, має подавати її збалансовано і професійно.

За словами члена правління ПАТ «НСТУ» Миколи Чернотицького, восени має стартувати нова програма «Виборчий округ», для підготовки якої філія може залучати спеціалістів на аутсорці. Він запевнив, що за умови до фінансування компанії, обсяги мовлення на філіях зростуть до 16 годин.

«На вас велика надія, особливо наступного року, коли в Україні відбудуться вибори президента та до парламенту. Суспільне має довести всьому суспільству, навіть скептикам, що тільки воно ніколи не порушить професійні стандарти, надаватиме людям правдиву інформацію, не зрадить демократичним принципам, не пустить джинсу в свій ефір», – сказала заступниця голови Наглядової ради Світлана Остапа.

У штаті філії наразі 84 працівника (4 вакансії), з них 12 – адміністративно-управлінський, 55 – творчий і 17 технічний персонал. Філія має 3 години 10 хвилин власного телемовлення та такий же обсяг радіомовлення власного виробництва.

На філії провели ремонт, працює власна котельня. За словами керівництва «UA:Житомир», енергозбереження є пріоритетом для філії, особливо в умовах недофінансування.

Наступні зустрічі делегації відбудуться з колективами Рівненської та Волинської філій НСТУ.

Візити проходять за підтримки офісу Ради Європи в Україні.

Фото Світлани Остапи, фейсбук-сторінка «UA:Житомир»

comments powered by Disqus